مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان:

تعامل با تولید کنندگان و صنعتگران سبب حمایت بیشتر بیمه شدگان است

مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: تعامل با تولید کنندگان و صنعتگران سبب حمایت بیشتر بیمه شدگان و بازنشستگان شهرستان برخوار است.

به گزارش چشم برخوار، علی اصغر دادخواه مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان در دیدار مردمی با بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان شهرستان برخوار در مصاحبه ای گفت: در راستای اجرای طرح خدمت رسانی بهتر و نزدیکتر به مردم این طرح از ابتدای سال آغاز شده است و در تمامی شهرستان های استان اصفهان برگزار می شود.
در نشست با جمعی از تولیدکنندگان و صنعتگران شهرستان برخوار، از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات تامین اجتماعی برای تولید کنندگان و صنعتگران این شهرستان خبر داد.
وی تعامل و همکاری بیمه با تولید کنندگان و صنعتگران را سبب حمایت و رسیدگی بیشتر به بیمه شدگان و بیش از ۲۷۰۰ بازنشسته شهرستان برخوار بیان کرد.
محمدرضا برکتین رییس خانه صنعت و معدن استان اصفهان در این جلسه گفت: صنعتگران در سال های اخیر با تحریم های اقتصادی با مشکل های زیادی روبرو شدند ولی در مقابل این همه هجمه و فشار مقاومت کردند و نیازمند حمایت بیشتر هستند.
وی افزود: این اقشار نیازمند حمایت در خصوص مشکلات بیمه ای هستند و باید با آنها تعامل و همکاری بیشتری شود تا اشتغال و تولید ضربه نخورد./دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.