سرافراز با تأکید بر اینکه ارزش جهاد در راه خدا ارزش ابدی است نه ارزش مقطعی و نباید گذشت زمان و فاصله ای که از دوران دفاع مقدس ایجاد شده این ارزش را کم رنگ کند، افزود: ارزش جهاد و جانبازی و آزادگی اختصاص به دوره دفاع مقدس ندارد بلکه یک افتخار ابدی است.

به گزارش چشم برخوار، همزمان با روز ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز، حجة الاسلام و المسلمین سرافراز امام جمعه شهرستان برخوار در رأس هیأتی به نمایندگی از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در قالب طرح سپاس از علمداران حماسه با تعدادی از جانبازان دوران دفاع مقدس و خانواده های صبور ایشان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که عبدانی فرماندار شهرستان برخوار نیز حضور داشت، حجة الاسلام سرافراز ضمن تبریک روز جانباز، جانبازان را شهدای زنده برشمرد و خاطر نشان کرد: جانبازان عزیزی که شهید زنده اند و لحظه لحظه رنجی که می کشند اجر شهادت در راه خدا را دارد.

امام جمعه برخوار با تشکر از همسران گرامی جانبازان افزود: سلام بر این فداکاران و سلام بر همسران صبور آنها که تنها به شوهر خدمت نمی کنند، بلکه خدمتگزار یک مجاهد فی سبیل الله اند که افتخار بزرگی است.

وی با تأکید بر اینکه ارزش جهاد در راه خدا ارزش ابدی است نه ارزش مقطعی و نباید گذشت زمان و فاصله ای که از دوران دفاع مقدس ایجاد شده این ارزش را کم رنگ کند، افزود: ارزش جهاد و جانبازی و آزادگی اختصاص به دوره دفاع مقدس ندارد بلکه یک افتخار ابدی است.

این مسئول ادامه داد: امید که هم ملت بزرگ ما و هم مسئولان به این نکته توجه داشته باشند. این عزیزان آن روزی که کشور به وجودشان نیاز داشت با افتخار به میدان آمدند افتخار آفریدند و امروز که آنها مشکل دارند باید نظام و مردم با افتخار در حل مشکل آنها تلاش کند آنچنان که تلاش می کنند.