ثبت نام حوزه علمیه حضرت نرجس خاتون دولت آباد برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ تا تاریخ 14 تیرماه سال جاری تمدید شد.

ثبت نام حوزه علمیه حضرت نرجس خاتون دولت آباد برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ تا تاریخ 14 تیرماه سال جاری تمدید شد.

معاون آموزشی حوزه نرجس خاتون در این خصوص به چشم برخوار گفت: خانم های متولد سال 1359 به بعد با مدرک دیپلم (به بالا) می توانند جهت تحصیل در حوزه علمیه نرجس خاتون اقدام به ثبت نام کنند.

خانم صفری گفت: علاقمندان برای ثبت نام صرفا از طریق مراجعه حضوری همه روزه به استثنای روزهای تعطیل از ساعت ۸ الی ۱۲ به محل حوزه نرجس خاتون به نشانی دولت آباد، خیابان شهید محمد داوری، کوی ارشاد، پشت ورزشگاه تختی مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی، پنج ساله می باشد که طی آن مدرک معادل کارشناسی و مدرک معادل رشته معارف در دانشگاه علوم قرآنی اعطا می شود.

صفری افزود: این دوره به دو صورت حضوری و نیمه حضوری برگزار می شود که در روش حضوری؛ از روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته تشکیل کلاس آموزشی از ساعت 8 صبح الی 12 خواهد بود.

وی ادامه داد: تحصیل به صورت نیمه حضوری به این صورت خواهد بود که دو سال ابتدایی به صورت حضوری و پس از دو سال آموزشT به صورت مجازی خواهد بود.
حوزه علمیه خواهران نرجس خاتون دولت آباد از سال ۱۳۸۰ تحت اشراف آیت الله ناصری مد ظله العالی، تأسیس شده است و مدیریت آن را خانم ناصری فرزند آیت الله ناصری بر عهده دارد، شماره تماس آن نیز ۴۵۸۲۷۴۳۲ است.

1257