با حضور مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد؛

افتتاح باشگاه فرهنگی ورزشی سیدالشهداء در منطقه صنعتی دولت آباد/ تصاویر

طی مراسمی شب گذشته با حضور مسئولان و ورزشکاران استان و شهرستان، باشگاه فرهنگی ورزشی سیدالشهدا در منطقه صنعتی دولت آباد افتتاح شد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سیدالشهداء در گفتگو با خبرنگار چشم برخوار از افتتاح این باشگاه خبر داد.

محمد هوایی گفت: شب گذشته طی مراسمی با حضور سرهنگ حسین زاده جانشین رئیس پلیس استان اصفهان، اطهری فر شهردار دولت آباد، شریعت زاده شهردار منطقه صنعتی دولت آباد، اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد، و جمعی از پیشکسوتان و باستانی کاران شهرستان برخوار و استان اصفهان این باشگاه افتتاح شد. در این مراسم پس از تلاوت قرآن و پخش سرود ملی، برخی پیشکسوتان ورزش باستانی به سخنرانی پرداخته و در ادامه جمعی از ورزشکاران به اجرای ورزش نمایشی و رزمی پرداختند.

IFهوایی در خصوص هدف از راه اندازی این باشگاه در منطقه صنعتی دولت آباد اذعان کرد: باشگاه فرهنگی ورزشی سیدالشهدا با هدف ترویج فرهنگ و معارف اهل بیت علیهم السلام، گسترش فرهنگ پهلوانی، ارتقاء و ساماندهی تیم های وررشی منطقه و همچنین برگزاری دوره های آموزشی هنرهای فردی و ورزش های زورخانه در دو سطح مقدماتی و حرفه ای راه اندازی شده است.

این مسئول در پاسخ به این سوال که این باشگاه توسط چه کسی ساخته شده است؟ خاطرنشان کرد: باشگاه فرهنگی ورزشی سیدالشهدا کاملا خصوصی است و توسط محمد هوایی احداث شده است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سیدالشهداء ادامه داد: همانطورکه از نام این باشگاه معلوم است؛ این باشگاه علاوه بر فعالیت ورزشی، اقدام به اجرای فعالیت های فرهنگی نیز در طول سال می کند که در همین جا از همه قهرمانان، مربیان و دوستداران ورزش علوی برای نشر معارف آئینی – ایرانی از خان رحمت علوی به حضور در این باشگاه دعوت می کنم.

وی اضافه کرد: در ایام ماه مبارک به خصوص در شب های قدر در این مکان مراسم احیا و قرائت دعای ابوحمزه ثمالی برگزار می شود که شرکت برای عموم هم آزاد است.

هوایی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در این باشگاه را؛ کپی شناسنامه و کارت ملی (برای اتباع خارجی مدرک شناسایی معتبر)، بیمه ورزشی، دو قطعه عکس، معرفی نامه از هیئت باستانی تربیت بدنی یا ورزشکار با سابقه عنوان کرد.

باشگاه فرهنگی ورزشی سیدالشهدا در جاده دولت آباد، بعد از فلکه تاکسیرانی، خیابان بهارستان (۴۶)، خیابان شهید خبوشانی، جنب مسجد اهل بیت (ع) واقع شده است.


دیدگاه برای “افتتاح باشگاه فرهنگی ورزشی سیدالشهداء در منطقه صنعتی دولت آباد/ تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.