اظهارات امروز خطیب جمعه دولت آباد در نماز جمعه:

رفع مشکل قطعی آب برخوار تا ساعاتی آینده/ شهروندان از ذخیره سازی آب خودداری کنند

سرافراز گفت: طبق گفته مسئولان، مشکلات فنی باعث قطعی آب در روز گذشته بوده است و هم اکنون مسئولان آبفای شهرستان در محسن آباد در حال برطرف کردن این مشکل هستند.

به گزارش چشم برخوار، امام جمعه دولت آباد در نماز جمعه امروز ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس گفت: روز قدس یکی از برجسته ترین یادگارهای امام راحل عظیم الشأن است، روزی که جهان اسلام با مشت های گره کرده در مقابل صهیونیسم ها لرزه بر اندام ابرقدرت ها می اندازند.

حجت الاسلام و المسلمین مسعود سرافراز خاطر نشان کرد: هرچه زمان می گذرد اهمیت روز قدس بیش از پیش معلوم می شود و هیچ چیز نمی‌تواند ملتهای منطقه و پیشتاز آنها ملت بزرگ ایران را از آرمان فلسطین و قدس شریف منحرف کند.

وی افزود: این مایه افتخار است برای کشور ما که رهبر ایران اسلامی از گوشه جماران، یک فرمان بدهد و تمام مسلمین اطاعت کنند و علیه آمریکا و اسرائیل شعار بدهند.

سرافراز در بیانی تحلیلی، به بعضی از عقائد رژیم صهیونیستی پرداخت: روح های یهود نزد خداوند عزیزتر است؛ زیرا ارواح یهود جزء خداوند است، چنان که فرزند جزء پدرش است، ارواح دیگران، شیطانی و مانند ارواح حیوانات است، بهشت مخصوص یهود است و دوزخ، جایگاه مسیحیان و مسلمانان است.

خطیب جمعه دولت آباد در ادامه این مطلب گفت: اسرائیلی نزد خداوند بیش از فرشتگان، محبوب و معتبر است، هر گاه یهودی و اجنبی شکایت داشته باشند، باید حق را به جانب یهودی داد، اگر چه باطل باشد، ربودن اموال دیگران از راه ربا مانعی ندارد؛ چراکه حیات و زندگانی دیگران ملک یهود است، چه رسد به اموال آنها و در نهایت؛ خداوند برای ما، حیواناتِ انسانی آفریده است، مانند مسیحیان و مسلمانان و بوداییان تا بر آنها سوار شویم.

امام جمعه دولت آباد با اشاره به اندیشه حضرت امام (ره) مبنی بر ضدیت صهیونیسم با اسلام و لزوم وحدت جهان اسلام در برابر خطر بزرگ اسرائیل گفت: بر مسلمین واجب است که با هم متحد شوند و این جرثومه فساد را از بین ببرند.

وی تصریح کرد: تا زمانی شیوخ عرب و سران منطقه به جای مبارزه با رژیم صهیونیستی چشم بر سال‌های سال اشغال‌گری و قتل‌عام مردم فلسطین می بندند و از سران رژیم منحوس صهیونیستی حمایت می کنند زمینۀ سقوط صهیونیسم فراهم نمی‌شود.

امام جمعه دولت آباد تنها راه نجات فلسطین را قیام یکپارچۀ مسلمانان جهان بخصوص کشورهای اسلامی و خاور میانه دانست و تصریح کرد: ملت‌های منطقه به خوبی می‌دانند که راه ریشه‌کن کردن تروریسم و تحجّر در منطقه در حلّ مسئله فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی است؛ چرا که علت‌العلل همه مصیبت‌های منطقه غرب آسیا رژیم صهیونیستی است.

سرافراز در بخش دیگری از سخنان خود به مساله قطعی آب در شهرستان اشاره کرد و گفت: طبق گفته مسئولان، مشکلات فنی باعث قطعی آب در روز گذشته بوده است و هم اکنون مسئولان آبفای شهرستان در محسن آباد در حال برطرف کردن این مشکل هستند.

وی تاکید کرد: شهروندان از ذخیره سازی مازاد آب امتناع کنند؛ چون این مشکل به زودی برطرف خواهد شد و این وظیفه ماست که در هر صورت در مصرف بهینه آب کوشا باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.