مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش برخوار:

سیستم گرمایشی دبستان راضیه تا دو هفته آینده نصب می شود

رجبیان گفت: سیستم گرمایشی دبستان راضیه با پیگیری های جدی آموزش و پرورش شهرستان از مدت ها قبل با هزینه ای بالغ بر ۸۰ میلیون تومان توسط اداره کل نوسازی مدارس استان در حال استاندارد سازی (نصب موتورخانه و شوفاژ) است.

به گزارش چشم برخوار، بنا بر اطلاع تعدادی از والدین دبستان دخترانه راضیه کمشچه مبنی بر نبود امکانات و سیستم گرمایشی در کلاس های نوساز این مدرسه و درخواست آن ها برای پیگیری و رسیدگی هر چه سریع تر مسئولان به این موضوع با توجه به مشکلات پیش آمده، خبری در روز دوشنبه هفته جاری در این پایگاه خبری منتشر شد.

مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان برخوار در پاسخ به این خبر اظهار کرد: سیستم گرمایشی دبستان راضیه با پیگیری های جدی آموزش و پرورش شهرستان از مدت ها قبل با هزینه ای بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال (۸۰ میلیون تومان) توسط اداره کل نوسازی مدارس استان در حال استاندارد سازی (نصب موتورخانه و شوفاژ) است.

حمید رجبیان افزود: البته تا زمان نصب کامل و راه اندازی آن یعنی حداکثر تا اواخر هفته آینده (با توجه به اعلام نظر پیمانکار مربوطه) گرمایش کلاس های قدیمی همچنان از طریق بخاری های گازسوز تأمین می شود و از فضای چهار باب کلاس نوساز استفاده ای نخواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: چهار باب کلاس نوساز اخیرا توسط خیر ساخته شده که هنوز افتتاح نشده است.

اعتراض والدین دانش آموزان به کمبود برخی امکانات در دبستان راضیه کمشچه


4 دیدگاه برای “سیستم گرمایشی دبستان راضیه تا دو هفته آینده نصب می شود
  1. من پدر یکی از دانش آموزان مدرسه بنیاد برکت هستم و اطلاع دارم که سیستم گرمایشی مدرسه نصب و راه اندازی شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.