به مناسبت فرا رسیدن ایام الله ۱۶ آذر روز دانشجو منتشر شد؛

بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی دولت آباد

بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی دولت آباد به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو، بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش چشم برخوار، بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی دولت آباد به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو، بیانیه ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شانزدهم آذر ماه یاد آور مجاهدت ها و از خودگذشتگی های نسل اول دانشجویان انقلابی در مبارزه علیه ظلم ، ناعدالتی ، تبعیض و استکبار حاکم بر فضای روزگار حاکمیت طاغوت است ؛
یادآور این نکته است که قشر دانشجو هیچگاه زیر یوغ ظلم ظالمان نرفته و همواره در خط مقدم مبارزه با مستکبران است.

استکبار و در رأس آن آمریکای جنایتکار امروز مستانه فریاد انا ربکم الاعلی سر داده و فرعون وار همگان را به پیروی بی چون و چرا از خود فرا می خواند.

ایالات متحده که امروز تا مرفق دستش به خون رنگین پوستان کشورش آلوده است و افراد را به صرف سیاه یا سرخ پوست بودنشان به ورطه مرگ می کشاند ، داعیه دار آزادی در بین جامعه جهانی شده و جمهوری اسلامی را که بنا به دستور اسلام ، افراد را در اندیشه و عمل تا آن جا که به منافع دیگران لطمه ای وارد نکند آزاد گذاشته ، بر چسب ضد حقوق بشر می زند و مسئولین خدوم کشورمان را ناقضان حقوق بشر می خواند.

۱۶ آذر ماه که وجه تسمیه آن ، قربانی کردن جمعی از دانشجویان روشنفکر و آزادیخواه در مقابل معاون رئیس جمهور وقت آمریکا در دانشگاه تهران است ،این نکته را گوشزد می کند که دشمن تنها و تنها به زبان سخن از آزادی بیان را به میان می کشد و هرجا که منافعش در خطر باشد به راحتی آزادی اندیشه و بیان را به مسلخ مصلحت اندیشیهای عافیت طلبانه می کشد.

آمریکای امروز در بدعهدی و بی وفایی روی نامردان جهان را سفید کرده و با تمدید دوباره تحریم های ضد ایرانی معروف به داماتو ، عملاً توافق برجام را زیر پا گذاشته و به تمامی تعهداتش پشت پا زد.البته این نکته نباید از نظر پنهان بماند که رهبر معظم انقلاب اسلامی از ابتدا به غرب خوش بین نبودند و بد قولی و عدم وفای به عهد آمریکا در توافق با ایران از ابتدا قابل پیش بینی بود.

دانشجویان دانشگاه های میهن اسلامی مان و خصوصا دانشکده علوم قرآنی اصفهان ، به تبعیت از امام آزاده خود ، امام حسین (ع) ، شعار هیهات منا الذله را سرلوحه کار خود قرار داده و در مسیر حرکت به سوی تمدن جهانی اسلام ، از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کنند.

دانشجویان ایران اسلامی ، با تبعیت از منویات رهبر بزرگوارشان ، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) ، آرمان خواهی را به عنوان یک وظیفه دینی و ملی ، بر عهده خود دانسته و در این راه هماره کوشیده اند تا گفتمان حقیقی اسلام را که همان گفتمان انقلاب اسلامی است به جهان معرفی و عرضه نمایند.

دانشجویان که به عنوان قشر روشنگر در جامعه شناخته می شوند حاملان این وظیفه خطیر هستند تا گفتمان اسلام ناب محمدی و انقلاب شکوهمند اسلامی را در قالب های گوناگون و به انحاء مختلف به گوشه و کنار جهان ابلاغ کنند و در این راه هیچگاه از پای نمی نشینند.

دانشجویان به عنوان افسران جوان جنگ نرم بر عهده خود می دانند تا در عرصه های مختلف اعم از عرصه های علمی ، اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی و هر زمینه ای که کشور احساس نیاز کند در میدان حاضر شده و از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

در مقابل از مسئولین خدمتگذار تقاضا مندیم تا به جای امید بستن به دول بد عهد غربی و توقع کمک داشتن از آنان ، توجه خود را به سمت ظرفیت های داخلی مطعوف نموده و با فراهم کردن نیازهای اولیه دانشجویان به عنوان طلایه داران تولید علم در کشور ، قدم در مسیر بی نیازی از غرب و استکبار جهانی بردارند .

در پایان ضمن ادای احترام به روان پاک دانشجویان کشته شده در ۱۶ آذر سال۱۳۳۲ دانشگاه تهران و همه دانشجویان شهیدی که با بذل جان به عنوان ارزشمندترین سرمایه خود سعی در برقراری عدالت ، که مصداق اتمّ آن اسلام ناب محمدی (ص) و گفتمان انقلاب اسلامی است ، آمادگی خود را برای حضور در تمامی عرصه ها و به ویژه میادین علمی اعلام نموده و بیعت خود را با آرمان های شهدا ، امام شهدا و مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله) تجدید می کنیم.

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه والنصر واجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و شیعته
و المستشهدین بین یدیه

والسلام علی من اتبع الهدی

سید امیررضا حسینی
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی

دانشکده علوم قرآنی دولت آباد


دیدگاه برای “بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی دولت آباد
  1. سلام خدمت دوستان و برادران بسیجی در دانشکده علوم قرآنی

    جناب آقای حسینی در خصوص تهیه طومار و درج مطالب بسیار زشت و نابخردانه علیه جناب آقای سجادی مسئول دانشکده علوم قرآنی که توسط تعدادی از علمای شهر دولت آباد دستورش صادر و توسط یکی از اعضای شورای اسلامی شهرانعکاس گردید واسه افکار عمومی توضیح دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.