پیگیری/

فوران آب از لوله شکسته شهر سین و پاسخ آبفا

کوهستانی گفت: نیروهای امدادی شرکت آبفای شهرستان قبل از اعلام حادثه از سامانه ۱۲۲ به محل حادثه اعزام و اقدامات فوری انجام دادند.

به گزارش چشم برخوار، طبق گزارش شهروندان سینی، امروز لوله اصلی آب شهر سین واقع در ورودی سین دچار شکستگی شده است.

به گفته مردم این شکستگی از ساعت ۱۱ صبح اتفاق افتاده و تا ساعت یک بعد از ظهر هدررفت آب ادامه داشته است.

این شهروندان ضمن اظهار نارضایتی از وضع موجود، خواستار پیگیری این موضوع و پاسخ مسئولان نسبت به این تاخیر شدند.

رئیس بهره برداری اداره آب و فاضلاب شهرستان برخوار در توضیح حادثه شکستگی لوله در ورودی شهر سین به خبرنگار اجتماعی چشم برخوار گفت: واحد حوادث شرکت آبفا قبل از اعلام حادثه از طریق سامانه حوادث ۱۲۲ استان اصفهان، نیروهای امدادی خود را به منظور مهار حادثه شبکه توزیع آب در این منطقه اعزام کرده است.
ابوالفضل کوهستانی علت اصلی بروز حادثه را امری طبیعی و عادی دانست و افزود: کشاورزی و آبیاری کشاورزان در محل خط انتقال لوله آب باعث نشست زمین و پوسیدگی لوله شده است.
وی خاطرنشان کرد: ما به توقع و انتظار شهروندان در رابطه با مقابله با حوادث احترام می گذاریم و وظیفه خود می دانیم هر جا حادثه ای اتفاق افتاد در اسرع وقت نسبت به مهارحادثه اقدام کنیم.
این مسئول با بیان این که ۹۵ درصد اطلاع رسانی حوادث آب توسط خود مردم و شهروندان صورت می گیرد، اظهار کرد: خواهش و تقاضای ما این است که در صورت مشاهده حوادث، در اولین فرصت با سامانه ۱۲۲ تماس حاصل کنند تا همکاران شرکت آبفا در اولین فرصت در محل حادثه حضور یابند و نسبت به مهار و کنترل حادثه اقدام کنند.

photo_2016-12-08_22-05-18دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.