برگزاری بازارچه تغذیه سالم و صنایع دستی در دانشگاه آزاد دولت آباد

بازراچه تغذیه سالم و صنایع دستی دانشجویی در  دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار، بازراچه تغذیه سالم و صنایع دستی دانشجویی در  دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار شد.

هدف از برپایی بازارچه تغذیه سالم حفظ و ارتقاء سلامت دانشجویان و تشویق آنان برای آشنایی با طبخ غذاهای سالم، تقویت حس همکاری، انجام کارگروهی، آشنایی با بازار کار آگاهی هر چه بیشتر دانشجویان با تغذیه سالم و پرهیز از غذاهایی است که برای سلامتی ما زیان آور است.

مهدی داوری گفت: «بازارچه صنایع دستی نیز با هدف آشنایی دانشجویان درس کارآفرینی با روش بازاریابی در بازارهای واقعی و به منظور آشنایی دانشجویان با مبانی عملی این درس بویژه ریسک پذیری،  خلاقیت و هنر و آشنایی با مقوله درآمد زایی و مدل های کسب و کار کوچک برگزار شد.»

مسئول روابط عمومی واحددولت آباد افزود: «دراین بازارچه حدود ۱۰ غرفه فروش غذا با ارائه غذاهای متنوع، نوشیدنی های گرم و تعدادی از صنایع دستی اصفهان برای یک روز در طبقه همکف ساختمان خوارزمی داتشگاه دایر گردید. »

داوری تصریح کرد: «این بازارچه علاوه بر جنبه آموزشی، توانست درآمدهایی هم برای دانشجویان درس کارآفرینی داشته باشد، تا غذاهای تهیه شده و صنایع دستی را در فضایی صمیمی و رقابت سالم به فروش برسانند. »

استاد درس کارافرینی نیز با حضور در کنار غرفه هر یک از دانشجویان ضمن بررسی فعالیت دانشجویان، آنها را مورد تشویق قرار داد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.