برگزاری بازارچه تغذیه سالم و صنایع دستی در دانشگاه آزاد دولت آباد

بازراچه تغذیه سالم و صنایع دستی دانشجویی در  دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار، بازراچه تغذیه سالم و صنایع دستی دانشجویی در  دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار شد.

هدف از برپایی بازارچه تغذیه سالم حفظ و ارتقاء سلامت دانشجویان و تشویق آنان برای آشنایی با طبخ غذاهای سالم، تقویت حس همکاری، انجام کارگروهی، آشنایی با بازار کار آگاهی هر چه بیشتر دانشجویان با تغذیه سالم و پرهیز از غذاهایی است که برای سلامتی ما زیان آور است.

مهدی داوری گفت: «بازارچه صنایع دستی نیز با هدف آشنایی دانشجویان درس کارآفرینی با روش بازاریابی در بازارهای واقعی و به منظور آشنایی دانشجویان با مبانی عملی این درس بویژه ریسک پذیری،  خلاقیت و هنر و آشنایی با مقوله درآمد زایی و مدل های کسب و کار کوچک برگزار شد.»

مسئول روابط عمومی واحددولت آباد افزود: «دراین بازارچه حدود ۱۰ غرفه فروش غذا با ارائه غذاهای متنوع، نوشیدنی های گرم و تعدادی از صنایع دستی اصفهان برای یک روز در طبقه همکف ساختمان خوارزمی داتشگاه دایر گردید. »

داوری تصریح کرد: «این بازارچه علاوه بر جنبه آموزشی، توانست درآمدهایی هم برای دانشجویان درس کارآفرینی داشته باشد، تا غذاهای تهیه شده و صنایع دستی را در فضایی صمیمی و رقابت سالم به فروش برسانند. »

استاد درس کارافرینی نیز با حضور در کنار غرفه هر یک از دانشجویان ضمن بررسی فعالیت دانشجویان، آنها را مورد تشویق قرار داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.