ورزشکاران دولت آبادی، مدال افتخار را بر گردن برخوار آویختند

بار دیگر ورزشکاران دولت آبادی، با شرکت در مسابقات استانی و شهرستان، مدال افتخار را بر گردن برخوار آویختند.

به گزارش چشم برخوار، مسئول روابط عمومی هیئت هندبال شهرستان برخوار از پیوستن تیم هندبال دولت آباد به جمع هشت تیم برتر استان اصفهان خبر داد.
حامد دهقانی با اعلام این خبر افزود: تیم هیئت هندبال دولت آباد با شرکت در مسابقات منطقه هشت استان اصفهان که به میزبانی شهر آران و بیدگل برگزار شد، توانست مقام دوم این مسابقات را کسب کرده و در جمع هشت تیم برتر استان قرار بگیرد و تیم آران و بیدگل نیز بر سکوی اولی ایستاد.

این مربی هندبال افزود: سرمربی این تیم سعید طغیانی، مربی حامد دهقانی و سرپرست استاد علی ربیع و بازیکنان مرتضی صابری، مهدی احمدی، محمد نبی، محمدرضا داوری، متین داوری، محمدحسین داوری، علی رفیعی، محمد مومنی، مهدی معینی، پارسا زارعان، محمد فتاحی، علی عباسی خواه و مهدی باستانی هستند.

دهقانی خاطرنشان کرد: مرحله پایانی این مسابقات با حضور بازیکنانی از شهرهای دولت آباد، محسن آباد، خورزوق و دستگرد دیماه در اصفهان برگزار می شود.

photo_2016-12-10_22-31-54

*تیم دبستان شهید فتاحی در مسابقات شهرستان، طلایی شد
مهدی زارعان گفت: تیم والیبال دبستان قرآنی پسرانه شهید فتاحی دولت آباد در مسابقات فینال مسابقات والیبال شهرستان برخوار که روز چهارشنبه برگزار شد، توانست مقام اول مسابقات والیبال شهرستان را کسب کند.
وی خاطرنشان کرد: تیم هندبال دبستان هم قبل از این توانسته بود مقام دوم مسابقات شهرستانی را به دست آورد.

*درخشش ورزشکار کربکندی در مسابقات کشور

جواد هاشمیان توانست در مسابقات جوانان تهران رده سنی ۱۶ الی ۱۸ سالف مقام اول چرخ تیز و مقام دوم چرخ چمنی را به دست آورد.

photo_2016-12-10_23-24-13دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.