تکمیل روکش آسفالت روستاهای بخش حبیب آباد در سال ۹۶/ خبرهای خوش بنیاد مسکن برای این روستاها

یکی از اولویت ها در روستاها تکمیل روکش آسفالت معابر باقیمانده و بهسازی بوستان روستایی است که در جلسه امروز مقرر شد بنیاد مسکن اعتبارات سال ۹۵ تخصیص یافته به روستاها را در این راستا هزینه کند.

به گزارش چشم برخوار، ظهر امروز جلسه ای با حضور اقای مهندس خدایی بخشدار، رئیس و کارشناس بنیاد مسکن شهرستان برخوار، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش حبیب آباد در محل بخشداری حبیب آباد تشکیل و در خصوص تسریع در در روند اجرای پروژه های عمرانی روستا های بخش حبیب آباد تصمیمات لازم اتخاذ شد.

این جلسه با هدف بررسی و تبادل نظر به منظور تسریع در اجرای پروژه های عمرانی در روستاهای بخش حبیب آباد برگزار شد و با توجه به اینکه اکثر پروژه های روستایی توسط بنیاد مسکن اجرا می شود به منظور رفع پاره ای از مشکلات معمول و همچنین وحدت رویه و اولویت بندی اجرای پروژه ها بر اساس نظرات دهیاران و شوراهای اسلامی در روستاها در جلسه امروز تصمیم گیری شد.

یکی از اولویت ها در روستاها تکمیل روکش آسفالت معابر باقیمانده و بهسازی بوستان روستایی است که در این جلسه مقرر شد بنیاد مسکن اعتبارات سال ۹۵ تخصیص یافته به روستاها را در این راستا هزینه کند.

از موارد دیگر مطرح شده در این جلسه، موضوع تفکیک های روستایی و درخواست شوراها به منظور تامین زمین مسکونی برای نیازمندان در روستاها بود که بنیاد مسکن قول مساعد برای پیگیری این موضوع را داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.