عضو شورای شهر دولت آباد:

دلایل مخالفت شورای شهر دولت آباد با دریافت قیر رایگان / دلایل اختلافات شورا با شهردار افشا شد

معینی گفت: علت مخالفت شورای شهر با دریافت قیر رایگان برای شهر دولت آباد، طلب پیمانکار از شهرداری دولت آباد است.

عضو شورای اسلامی شهر دولت آباد در گفتگو با خبرنگار اجتماعی چشم برخوار در خصوص دلایل مخالفت شورای اسلامی شهر دولت آباد با دریافت قیر رایگان اظهار کرد: قیر رایگان سهمیه کل شهرهای استان است که با پیگیری های حاجی نماینده مردم برخوار در مجلس برای شهر دولت آباد اختصاص یافت و روند دریافت آن تسهیل و تسریع شد.

محمود معینی ضمن استناد به اسناد و مدارک گفت: به نظر می رسد شهرداری قصد داشته است این پروژه و سهمیه قیر را به فرد یا شرکتی بدهد که از شهرداری دولت آباد طلب دارد و ممکن است این سهمیه را به جای طلب خود مطالبه و اخذ کند.

وی ادامه داد: شورای شهر پس از بررسی این موضوع و اسناد و مدارک آن با شرکت مدنظر شهرداری مخالفت کرد و از شهرداری خواست فرد یا شرکتی را از طریق مناقصه معرفی کند که طلبی از شهرداری نداشته باشد.

%d9%85%d8%ad%d9%85%d9%88%d8%af-%d9%85%d8%b9%db%8c%d9%86%db%8c

معینی ضمن بیان اینکه شهردار موظف است در جلسات شورای شهر شرکت کند و نیاز به دعوت رسمی ندارد، عنوان کرد: اقدامات شهردار دولت آباد در آبادانی شهر  و توسعه آن لایق تقدیر و تشکر است ولی در حدود ۹ ماه است که وی در جلسات شورای شهر شرکت نمی کند و عامل اصلی اختلافات شهردار و شورای اسلامی شهر هم همین موضوع است.

این عضو شورای شهر تاکید کرد:  ضروری است شهردار برای دفاع و اقناع سازی موضوعات مختلف و شرکت در اظهارنظرها و تصمیم گیری ها حضور فعال در جلسات شورای شهر داشته باشد.

انتهای پیام/

شعله های اختلاف دامن مردم را گرفت/ ضرر یک میلیاردی از جیب مردم دولت آباد


13 دیدگاه برای “دلایل مخالفت شورای شهر دولت آباد با دریافت قیر رایگان / دلایل اختلافات شورا با شهردار افشا شد
  1. با سلام به تمام اعضا شورا وهمچنین آقای معینی که اگر حمایت های اقای حاجی نبود کسی ….. آقای معینی برو خودتا اصلاح کن اینقدر قیافه حق به جانب نگیر واین مردم بد بخت را گول نزن شما به خاطر اینکه شهردار زمینی که واگذار کرده بودی دوباره میخواستی پولشا از شهرداری بگیری جلوت وایساد وپول بهت نداد باهاش لج کردی وکمک های آقای حاجی مبنی بر اینکه خودتا بذاره فرماندار برخوار هم به جایی نرسید آقای معینی چه غلطا برو به کت وشلوار دوزیت برس تورا چه به این گوه خوریا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.