پاسخ اطهری فر به شورای شهر دولت آباد؛

شهرداری مجاز نیست قیر تحویلی را به عنوان طلب به پیمانکاران تحویل دهد

اطهری فر: با عنایت به مفاد دستورالعمل ابلاغی، قیر تخصیصی نمی تواند به منظور پرداخت و یا تسویه حساب بدهی شهرداری به پیمانکاران صرف شود.

به گزارش چشم برخوار، پس از انتشار خبر مخالفت اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد با دریافت سهمیه یک میلیارد تومانی قیر رایگان برای شهر دولت آباد، اطهری فر شهردار دولت آباد با عنایت به انتشار این خبر به منظور تنویر افکار عمومی به ارائه توضیحاتی پرداخت.
شهردار دولت آباد گفت: تخصیص قیر به شهرداری ها طی دو سال اخیر بر اساس بند ح تبصره ۹ قانون بودجه سال ۱۳۹۴ و بنده تبصره یک قانون بودجه سال ۱۳۹۵ است که باید بر اساس شیوه نامه و دستورالعملی که از طرف سازمان شهرداری های کشور صادر شده به شماره های ۶۰۹۴ در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۴ و ۱۰۶۳۲ تاریخ ۱۷ خرداد ۹۵ شهرداری ها وصول و اجرا کنند.

علیرضا اطهری فر افزود: در این دستورالعمل ها مقرر شده قیر تحویلی به منظور آسفالت معابر با پیمانکاران آسفالت تهاتر شود و از طرفی پیمانکاران مورد اشاره باید دارای کارخانه آسفالت بوده و پیمانکار حمل قیر مربوطه به سازمان معرفی شود و کل سهمیه دریافتی برای تهیه و پخش آسفالت معابر هزینه شود.

%d8%b4%d9%87%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d9%88%d9%84%d8%aa-%d8%a2%d8%a8%d8%a7%d8%af-768x576

وی خاطرنشان کرد: پیمانکار معرفی شده شهرداری دولت آباد به دلیل صحت و سلامت کاری طی چند سال کار در این شهر و داشتن کارخانه آسفالت با هماهنگی رئیس شورای اسلامی شهر به شورای شهر معرفی شده است.
اطهری فر ادامه داد: با عنایت به مفاد دستورالعمل ابلاغی، قیر تخصیصی نمی تواند به منظور پرداخت و یا تسویه حساب بدهی شهرداری به پیمانکاران صرف شود و محل اجرای پروژه با نظر کارشناسان استانداری و تهیه تصاویر قبل از اجرای پروژه و نظارت هنگام اجرا و تصاویر بعد از انجام عملیات قابلیت اجرایی دارد بنا بر این شهرداری نمی تواند قیر مذکور را به عنوان طلب به پیمانکار تحویل دهد.
این مسئول تاکید کرد: سهمیه قیر واگذاری طبق دستورالعمل به هیچ وجه قابل فروش نیست و چنان چه نیاز باشد از طریق مزایده صورت می گیرد نه از طریق مناقصه.
شهردار دولت آباد با اشاره به این که سال مالی شهرداری ها مطابق با سال شمسی است و از ابتدای فروردین تا پایان اسفند ماه هر سال است، خاطرنشان کرد: تنها اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای است که تا پایان تیرماه سال بعد خواهد بود.

انتهای پیام/


4 دیدگاه برای “شهرداری مجاز نیست قیر تحویلی را به عنوان طلب به پیمانکاران تحویل دهد
  1. شوراهای محترم ببینید با بی اعتمادی وتفرقه ای که بین خودت هست و همتون به کم وزیاد منم منم مکنید شهردا ر بخودش اجازه میدهد اینطور سریع جواب در جواب بدهد شورا های عزیز شما شهردار انتخاب نکردید شما ارباب انتخاب کردید ووای بر شما که شهدای ما رفتند که شما بتوانید اینطور حکومت کنید .پس کو عدالت علی .شیعه به اسم علی وای بر شما

  2. سلام بر مردم شهید پرور دولت آباد واقعا خسته نباشید شماهایی که خودتونو موقع انتخابات به یک پرس جوجه کباب یا چلو کباب میفروشید شوراهاتون بهتر از این نمیشن اخه خوش انصافا شهردارتون خوبه قدرشا حالا نمیدونید ببینید تو این دوره نذاشته یک متر زمین تفکیک بشه واز گردن کلفت شدن خیلی از زمین خوارها جلوگیری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.