پای قاتل ستایش به بیمارستان روانی باز شد

وکیل قاتل ستایش قریشی از بستری شدن موکل خود در بیمارستان روانی خبر داد.

به گزارش چشم برخوار، مجتبی فرحبخش در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت پرونده موکل خود اظهار داشت:‌ پرونده موکل من همچنان در دیوان عالی کشور است و ما منتظر رأی دیوان هستیم.

وی از اعزام موکل خود به بیمارستان روانی خبر داد و گفت: امیرحسین یکسری مشکلات روانی دارد که با توجه به شرایط پرونده این مشکلات بیشتر شد و باعث شد که موکلم در بیمارستان روانی بستری شود.

وکیل قاتل ستایش در پاسخ به این سوال که چرا پزشکی قانونی جنون وی را تأیید نکرده گفت:‌بیماری‌های روانی دایره گسترده‌ای دارد اگر منظور جنونی باشد که سازمان روانی‌اش به هم ریخته باشد خب امیرحسین جنون ندارد اما یکسری مشکلات روانی دارد.

فرحبخش با بیان اینکه ما ۴۰۰ نوع اختلال روانی داریم گفت:‌امیرحسین یکسری اختلالات روانی خفیف داشته که با توجه به شرایط و استرس پرونده این اختلالات بیشتر شده تا جایی که کارش به بیمارستان کشید.

وکیل قاتل ستایش تصریح کرد: من احتمال می‌دهم قاضی اجرای احکام کانون اصلاح و تربیت دستور اعزام امیرحسین به بیمارستان روانی را صادر کرده باشد. البته هنوز از وضعیت موکلم در بیمارستان خبری ندارم و به خانواده‌اش هم اجازه ملاقات نداده‌اند.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.