با حرکت اتوبوس «پیشگیری از ایدز» در سطح شهرستان؛

انجام مشاوره و تست رایگان بیماری ایدز در شهرستان

photo_2016-12-24_12-42-28

با هدف اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و آشنایی بیشتر مردم با بیماری اچ آی وی /ایدز، مشاوره و انجام تست رایگان بیماری ایدز طی دو روز در شهرستان برخوار برگزار می شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار در گفتگو با خبرنگار اجتماعی چشم برخوار، از به حرکت در آمدن اتوبوس «پیشگیری از ایدز» در شهرستان خبر داد.

دکتر حسن کمالی افزود: این طرح با هدف اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و آشنایی بیشتر مردم با بیماری اچ آی وی /ایدز، مشاوره و انجام تست رایگان بیماری ایدز طی دو روز در شهرستان برخوار برگزار می شود.

وی افزود: مشاوره رایگان و تست محرمانه و رایگان برای عموم مردم شهرستان با استقرار اتوبوس اطلاع رسانی اچ ای وی/ایدز و آزمایش رایگان در سطح شهرستان برخوار امروز تا ساعت ۱۶ در شهر دولت آباد، شهر دستگرد و زمان آباد (امامزاده نرمی) انجام می شود و روز یک شنبه (فردا) نیز این اتوبوس در شهرستان از ساعت ۹ صبح الی ۴ بعد از ظهر مستقر و آماده خدمت رسانی خواهد بود.


دیدگاه برای “انجام مشاوره و تست رایگان بیماری ایدز در شهرستان
  1. با سلام
    کار بسیار خوبی است.لازم است که در این زمینه بیشتر اطلاع رسانی شود و آگاهی مردم و خصوصا نسل جوان از خطرات این بیماری مهلک بالا برود. نکتۀ مهم این است که راهای انتقال این بیماری هم بیان شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.