با حرکت اتوبوس «پیشگیری از ایدز» در سطح شهرستان؛

انجام مشاوره و تست رایگان بیماری ایدز در شهرستان

با هدف اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و آشنایی بیشتر مردم با بیماری اچ آی وی /ایدز، مشاوره و انجام تست رایگان بیماری ایدز طی دو روز در شهرستان برخوار برگزار می شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار در گفتگو با خبرنگار اجتماعی چشم برخوار، از به حرکت در آمدن اتوبوس «پیشگیری از ایدز» در شهرستان خبر داد.

دکتر حسن کمالی افزود: این طرح با هدف اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و آشنایی بیشتر مردم با بیماری اچ آی وی /ایدز، مشاوره و انجام تست رایگان بیماری ایدز طی دو روز در شهرستان برخوار برگزار می شود.

وی افزود: مشاوره رایگان و تست محرمانه و رایگان برای عموم مردم شهرستان با استقرار اتوبوس اطلاع رسانی اچ ای وی/ایدز و آزمایش رایگان در سطح شهرستان برخوار امروز تا ساعت ۱۶ در شهر دولت آباد، شهر دستگرد و زمان آباد (امامزاده نرمی) انجام می شود و روز یک شنبه (فردا) نیز این اتوبوس در شهرستان از ساعت ۹ صبح الی ۴ بعد از ظهر مستقر و آماده خدمت رسانی خواهد بود.


3 دیدگاه برای “انجام مشاوره و تست رایگان بیماری ایدز در شهرستان
  1. با سلام
    کار بسیار خوبی است.لازم است که در این زمینه بیشتر اطلاع رسانی شود و آگاهی مردم و خصوصا نسل جوان از خطرات این بیماری مهلک بالا برود. نکتۀ مهم این است که راهای انتقال این بیماری هم بیان شود.

  2. انشااله خداوند این خدمات مسئولین را بصورت اضافه کار در پرونده اعمالشان ثبت نماید و هرچه رودتر انشااله بهشت را نصیبشان نماید انشااله به زودی زود .

  3. انشااله خداوند این خدمات مسئولین را بصورت اضافه کار در پرونده اعمالشان ثبت نماید و هرچه رودتر انشااله بهشت را نصیبشان نماید انشااله به زودی زود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.