مدیر اجرایی امامزاده سید الکریم(ع) دولت آباد خبر داد؛

برگزاری سلسله نشست های خانواده آسمانی در امامزاده ابراهیم(ع)

مدیر اجرایی امامزاده سید الکریم(ع) دولت آباد گفت: سلسله نشست های خانواده آسمانی با حضور استاد موسوی در جوار حرم مطهر امامزاده سید الکریم(ع) دولت آباد برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین علی نریمانی اظهار داشت: سلسله نشست های خانواده آسمانی این هفته با حضور استاد موسوی در جوار حرم مطهر امامزاده سید الکریم(ع) دولت آباد برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این سلسله نشست ها با هدف و رویکرد ترویج زندگی به سبک اسلامی برگزار می شود و در این نشست ها به خانواده در زمینه های مختلف مشاوره داده می شود.

مدیر اجرایی امامزاده سید الکریم(ع) دولت آباد در ادامه خاطر نشان شد: در همین راستا در هر نشست از اساتید و سخنرانان مجرب جهت بالابردن سطح آگاهی مردم استفاده می شود.

حجت الاسلام و المسلمین علی نریمانی ادامه داد: همچنین این نشست ها در جهت پیروی از منویات مقام معظم رهبری (حفظ اله تعالی) در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی برگزار می شوند.

وی در ادامه تصریح کرد: شایان ذکر است مراسم سلسه نشست های خانواده آسمانی هر هفته جمعه شب ها بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می شود.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.