پایان نیم قرن مشاجره با مشارکت پلیس برخوار

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار از پایان نیم قرن مشاجره بین دو طایفه با مشارکت فعال پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش چشم برخوار، سرهنگ «علی صادقی» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی وصول گزارش های متعددی در خصوص درگیری و خصومت بین دو طایفه و سلب آسایش شهروندان بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان برخوار قرار گرفت .

وی ادامه داد: با تحقیقات پلیس مشخص شد این درگیری ها ریشه ای ۵۰ ساله دارد که پلیس این شهرستان جهت سازش بین این دو طایفه وارد عمل شد.

سرهنگ صادقی افزود: مجموعه کارکنان پلیس شهرستان برخوار با چاره اندیشی و مشارکت جدی به نیت حل ریشه ای این اختلاف سایر مسئولان را نیز با خود همراه و با دعوت از سران دو طایفه طی جلساتی در فرمانداری اقدام به ریشه یابی و حل اختلاف موجود کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار در پایان خاطر نشان کرد: مشارکت فعال پلیس منجر به آشتی این دوطایفه بعد از ۵۰ سال کشمکش و درگیری شده و از مردم خواست با دعای خیرشان یاریگر فرزندان خود در نیروی انتظامی باشند.


دیدگاه برای “پایان نیم قرن مشاجره با مشارکت پلیس برخوار
  1. باید به این خبرنگار . سردبیر ومدیر سایت چشم برخوار هزار آفرین گفت .باید یه نمک ترکی و . . . گربه به خودتون دار کنین که یوقت چشم نخورین از این همه ذکاوت چون ننوشته اید شق القمر در کدوم آبادی رخ داده که ما بیسوادا خرده نگیریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.