روایت حاجی‌دلیگانی از جلسه استماع فایل صوتی جلسه کمیسیون امنیت با ظریف:‌

فایل صوتی، صحت گزارش کریمی‌قدوسی را از جلسه کمیسیون امنیت تأیید می‌کند

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از تأیید گزارش نماینده مشهد درباره نشست کمیسیون امنیت با وزیر خارجه پس از استماع فایل صوتی این جلسه خبر داد.

به گزارش چشم برخوار، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم برخوار و شاهین‌شهر در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه تعدادی از نمایندگان برای استماع فایل صوتی نشست کمیسیون امنیت ملی با وزیر امور خارجه گفت: استماع فایل صوتی جلسه کمیسیون امنیت ملی با وزیر امور خارجه گزارش جواد کریمی‌قدوسی در خصوص این نشست را تائید کرد.

وی افزود: آنچه در گزارش این عضو کمیسیون امنیت ملی در خصوص جلسه کمیسیون امنیت ملی با محمدجواد ظریف مبنی بر اعتراف وی به اشتباهاش در مذاکرات هسته‌ای آمده بود پس از استماع فایل صوتی تائید شد.

نماینده مردم شاهین‌شهر اظهار داشت: مشروح مذاکرات صورت گرفته در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با وزیر امور خارجه و صحبت‌های آقای ظریف در این نشست به صورت متن مکتوب درآمده تا به امضای نمایندگانی که در جلسه امروز حاضر بودند، برسد.

حاجی‌دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر بنده محمدعلی پورمختار، جواد کریمی‌قدوسی، عباس گودرزی، مصطفی کواکبیان، حسینی‌کیا و ابوالفضل ابوترابی در این جلسه حضور داشتند.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.