درگیری فیزیکی اعضای شورای شهر سین/ وقتی اقدامات شوراها مصداق «و امرهم دعوا بینهم» می شود

صبح امروز در جلسه رسمی شورای شهر سین در شهرداری، بین دو عضو شورای شهر درگیری به وجود آمد و در نهایت منجر به درگیری فیزیکی بین اعضای شورا شد.

به گزارش چشم برخوار، یک منبع آگاه از درگیری فیزیکی صبح امروز اعضای شورای اسلامی شهر سین در جلسه رسمی شورا در شهرداری خبر داد.

این منبع آگاه اظهار کرد: در این جلسه یک عضو شورای اسلامی شهر برای به کرسی نشاندن و سماجت بر روی اظهارات خود، اقدام به پرتاب قندان به طرف یکی دیگر از اعضای شورا کرده است.

این فرد مطلع گفت: مدتی است اعضای شورای شهر با هم اختلاف نظر دارند و به جای این که به فکر حل اختلافات و معضلات شهر باشند و به آبادانی شهر و مشکلات آن بپردازند و نظارت بر عملکرد و اقدامات شهردار داشته باشند درگیر مسائل و منافع شخصی و قومیتی خود هستند.

این منبع آگاه خاطرنشان کرد: اعضای شورای شهر به جای آن که برای برقراری آرامش و آبادانی شهر تلاش کنند، بین خود اختلاف نظر دارند و در برخی مواقع این اختلافات و درگیری های لفظی و فیزیکی را به فضای شهر منتقل می کنند.

آنچه مسلم است تنش ها و اختلافات شورای اسلامی شهر به عنوان کسانی که منتخب مردم هستند به صلاح شهر و آبادانی آن نبوده و لازم است در آینده افرادی به عنوان نمایندگان مردم انتخاب و معرفی شوند که صلاحیت و شایستگی اداره شهر و توان تصمیم گیری و برنامه ریزی برای مسائل شهر را دارا باشند.

اعضای شورا با آرای مردم روی کار آمده و در قبال شهر و شهروندان آن مسئولیت دارند، در همه حال باید خداوند را ناظر تصمیم ها و اعمالشان ببینند و هرگز منافع شخصی و قومی خود را در تصمیم گیری ها دخیل نکنند و از آنجایی که شورای طراز اسلامی شهر، شورایی است متشکل از نخبگان و فرهیختگان یک شهر که مهم‌ترین دغدغه آنها باید پیگیری نیازها و مطالبات فرهنگی و اجتماعی مردم با استفاده از خرد جمعی و با در نظر گرفتن منافع و مصالح عمومی جامعه باشد، طبیعتا بروز چنین مشکلات و اختلافاتی می تواند به ضرر شهر و منافع شهر و مردم باشد.


28 دیدگاه برای “درگیری فیزیکی اعضای شورای شهر سین/ وقتی اقدامات شوراها مصداق «و امرهم دعوا بینهم» می شود
  1. فرزند خدا-5.219.135.193 ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ در ۱۰:۱۶ ق.ظ - پاسخ

    در این سایت هیچ حُسن نیتی نیست
    لطف کنید جمعش کنید
    اینجا صندوقچه اطلاعات دروغ است و حقایق از ترس مدیریت سایت از افراد رده بالا آشکار نمیشود
    خدایا ریشه ظلم را بخُشکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.