بیانیه بسیج دانشجویى دانشگاه آزاد دولت آباد به مناسبت یوم الله نه دى

بمناسبت فرا رسیدن روز ۹ دی، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دولت آباد بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش چشم برخوار، بمناسبت فرا رسیدن روز ۹ دی، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دولت آباد بیانیه ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

تاریخ انقلاب اسلامی دوران غرور آفرینی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایرا ن اسلامی نقش بسته است . دورانی که از آن می توان به شجاعت های رزمندگان در طول دفاع مقد س ، تسخیر لانه جاسوسی امریکا ، پیشرفتهای هسته ای ، علم و فن آوری و همچنین تحول در حوزه علوم انسانی  از نمونه بارزی است که جزء لا ینفک هویت هر ایرانی فرهیخته با عرق ملی و دینی و ولایت دوست می باشد . در این میان دشمنان ایران و اسلام پیوسته در تلاش بوده اند که سیر رشد و توسعه ملت ایران را سد کنند . که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب نا کام گشته اند.
۹ دی به گفته ی رهبر فرزانه ی انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است . این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است در ۹ دی ماه مردم غیور ایران اسلامی نشان دادند که همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند.آنچنانکه حضرت امام ( ره ) فرمودند ” پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد . ”
حماسه نهم  دیماه  با حضور میلیونی توام با شور عاشورایی مردم در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی ماندگار شد. این روز؛ نماد حضور آگاهانه و  مقتدرانه ملتی بود که از فتنه دشمنان داخلی و خارجی به ستوه آمده و در خروشی بی نظیر میثاق خود با ولی زمان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) را بار دیگر متجلی ساختندو به فرموده مقام عظمای ولایت: حضور عظیم و خروشان مردمی در ۹ دی ۸۸ ، تجلّی بارزی از هویت و ماهیت انقلاب یعنی روح دیانت حاکم بر دلهای مردم بود.
و اما سخنی با مزدوران و فتنه گران امروزی و حامیان آنها به عناوین مختلف سعی در تزلزل در نیت پاک و اراده آهنین این ملت شریف دارند و عزت وشرف آنان را نشانه رفته اند: از تاریخ عبرت گیرید که عبرت آموزی از وقایع و حوادث یکی از ویژگی های انسان های آگاه است. و بدانید که ملت همیشه در صحنه ایران آماده تکرار حماسه هایی نظیر ۹ دی است و تاریخ این کشور سرشار از این حماسه ها است.
دانشجویان بسیجى دانشگاه آزاد دولت آباد درسالگرد این روز بزرگ تاریخی، همگام با امت بزرگوار ورهبرمعظم انقلاب اسلامی ،ضمن گرامی داشت حماسه ۹دی باردیگر برآرمان های انقلاب اسلامی تاکید داشته وبیعت خودرا با مردم ورهبری تجدید می نمایند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.