خطیب جمعه دولت آباد:

کسی که اسلامیت نظام را قبول ندارد، نباید در این مملکت مسئولیت بگیرد

محمود آبادی ضمن اشاره به برخی شاخص های انقلاب اسلامی ایران گفت: اولین شاخصه انقلاب ما اسلامیت آن است یعنی مردم به خاطر اسلام و معارف اهلبیت علیهم السلام قیام کردند و به خاطر اسلامیت آن تا پای جان ایستادگی می کنند.

به گزارش چشم برخوار، امام جمعه دولت آباد در نماز جمعه امروز ضمن تشکر از حضور پر رنگ مردم برخوار در مراسم های ۹ دی گفت: یکی از موضوعات مهمی که مقام معظم رهبری بر آن تأکید دارند انحراف در نظام و انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی گفت: به نظر برخی جامعه شناسان انقلاب، انقلاب ها غالباً با شور و شوق مردم شکل می گیرد ولی به همه اهداف اصلی خود نمی رسند، ولی آنچه مهم است وظیفه ای است که هر یک از ما نسبت به حفاظت از انقلاب و نظام اسلامی داریم که خون های زیادی برای تحقق آن به زمین ریخته شده است.

وی ضمن اشاره به برخی شاخص های انقلاب اسلامی ایران گفت: اولین شاخصه انقلاب ما اسلامیت آن است، یعنی مردم به خاطر اسلام و معارف اهلبیت علیهم السلام قیام کردند و به خاطر اسلامیت آن تا پای جان ایستادگی می کنند.

محمود آبادی با اشاره به حوادث فتنه ۸۸ گفت: برخی از فریب خوردگان و فتنه گران در خیابان ها شعار جمهوری ایرانی را به جای جمهوری اسلامی سر می دادند و مردم هم به دلیل عنادشان با اسلام، آنها را طرد کردند.

امام جمعه دولت آباد ضمن اشاره انتخابات پیش رو تأکید کرد: اگر کسی اعتقاد به اسلامیت انقلاب و نظام ندارد باید به حاشیه برود نه آنکه در این مملکت مسئولیت بگیرد.

وی دومین شاخصه انقلاب و جمهوری اسلامی ایران را استقلال برشمرد و افزود: استقلال فرهنگی سیاسی و اقتصادی از شعار های اصلی و اساسی انقلاب ماست ولی گاهی اوقات در رسانه ها و از زبان برخی مسئولان کشور مطالبی شنیده می شود که بوی اعتقاد به وابستگی دارد.

محمودآبادی خاظر نشان کرد: دشمنان با تصویب قوانین بین المللی و ایجاد فشار به نظام ما در صدد هستند استقلال ما را بگیرند و در قالب قانون ما را به کشور های وابسته ملحق کنند.

خطیب نماز جمعه دولت آباد سومین شاخصه اصلی نظام اسلامی ایران را خط و مشی بنیانگذار این نظام حضرت امام خمینی (ره) دانست و افزود: کسانی که امروز به هر بهانه ای با امام و خط فکری و اندیشه او زاویه گرفته اند، در خط نظام و انقلاب اسلامی نیستند.

مسئول قرارگاه فرهنگی برخوار خطاب به مردم و مسوولان کشور گفت: حضرت امام فرمودند: رابطه با آمریکا رابطه گرگ با میش است و آمریکا هیچ وقت از خوی گرگ صفتی خود دست برنمی دارد؛ بنابراین مسئولان این نظام باید طبق فرموده امام راحل هرگونه ارتباط با آمریکا را نفی کنند.

انتهای پیام/


4 دیدگاه برای “کسی که اسلامیت نظام را قبول ندارد، نباید در این مملکت مسئولیت بگیرد
  1. مرحوم امام راحل بدو تشکیل نظام اسلامی وبر سر تعیین نام که در کتب واثار انقلاب ثبت شده نظرهای متفاوت داده بودن فرموده اند جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم نه زیاد لذا بعض افرادی که یک قسمت را بیان میکنند زاویه دارند هم اسلامیت وهم جمهوریت سید محمودابادی فراموش کردند انشاالله به جمهوریت نظام اعتقاد دارند همه ی ارکان نظام با رای ونظر مردم است مسئولین حتی رهبری هم با واسطه توسط رای ونظر جمهور انتخاب میشود اری فردی که زمان چنگ پاش را از قم بیرون نگذاشت وبعداز ارتحال امام دنبال حکومت اسلامی بجای جمهوری اسلامی بود را همین جمهور سال گذشته در انتخابات خبرگان کنارش زدند لذا سید فراموش نکنید دوبال اسلامیت وجمهوریت یکطرفه رفتن ره بجائی نمیبرد استقلال ازادی جمهوری اسلامی بنده از شرکت کنندگان نماز جمعه شماهستم امیدست هفته ی اینده تصحیح کنید چون تعدادی از کشورها حکومت اسلامی باصطلاح دارند ولی معمار کبیر انقلاب زیربار سخنان حتی خبره های ان زمان نرفتن وفرمودن جمهوری اسلامی انشاالله شما اعتقاد دارید به جمهوریت و اصلاح میکنید

  2. پیام تسلیت از قول داریوش مهرجویی
    تسلیت برای همه‌ی اخبار ناگوار. برای ایرانیان گورخواب… برای فرهنگیان و کارگران زحمت‌کش که حقوق مسلم خود را همواره با تاخیر و منت دریافت می‌کنند.
    تسلیت به هوای‌ آلوده و سمی تهران و شهرستان‌ها… به سیستم بهداشت و تغذیه‌ی ناسالم و زهرآلودی که همگان را به‌مرور به اغوش مرگ می‌کشاند.
    کشور من روی ذخایر طلای سیاه نفت نشسته ولی هر روز به‌خاطر بی‌کفایتی‌ها و بی‌خیالی‌های مسئولان و رشد روزافزون مردان اختلاسی، باید منتظر اخبار تلخ و ناامیدکننده باشیم.

    مردم من شادی را به‌مرور فراموش می‌کنند و حس می‌کنم تک تک ما فرقی با گورخواب‌ها نداریم و به‌نوعی در گور خود به انتظار مرگ نشسته‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.