مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان خبر داد؛

امدادرسانی تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ برخوار به ۳۴۰ حادثه رانندگی در پاییز امسال

قدیری گفت: در پاییز امسال، ۳۴۰ حادثه رانندگی به اتاق فرمان ۱۱۵ برخوار گزارش شد که در این ماموریت‌ها، ۲۹۲ مصدوم پس از دریافت خدمات فوریتهای پزشکی با آمبولانس‌‌ به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش چشم برخوار، مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان برخوار گفت: در پاییز امسال، ۳۴۰ حادثه رانندگی به اتاق فرمان ۱۱۵ برخوار گزارش شد که در این ماموریت‌ها، ۲۹۲ مصدوم پس از دریافت خدمات فوریتهای پزشکی با آمبولانس‌‌ به بیمارستان منتقل شدند.
حسین قدیری اظهار کرد: فوریت‌های پزشکی شهرستان برخوار در سه ماهه سوم امسال، یک هزار و ۱۰۵ ماموریت را انجام داد که از این تعداد، ۷۶۵ مورد غیرتصادفی و ۳۴۰ مورد تصادفی بود.
وی افزود: دراین مدت، تعداد موارد انتقال به بیمارستان در ماموریت‌های غیرتصادفی ۶۴۵ نفر و در ماموریت‌های تصادفی ۲۹۲ نفر و تعداد موارد درمان سرپایی توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ برخوار در صحنه حادثه، به ترتیب ۱۲۰ و ۴۸ مورد بوده است.
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان برخوار تصریح کرد: در پاییز امسال بیشترین موارد ماموریت‌های غیرتصادفی مربوط به بیماران قلبی با ۲۴۲ مورد، تنفسی ۱۲۱ و سکته مغزی ۵۰ مورد بوده است.
قدیری به انجام یک مورد زایمان موفق توسط تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی برخوار در این مدت، اشاره و خاطرنشان کرد: پرسنل ۱۱۵ برخوار در سه ماهه سوم امسال، در مانور زلزله مدارس و استقراری ایام بازگشایی مدارس شرکت داشتند.
وی با بیان اینکه شهرستان برخوار با وسعتی بالغ بر ۷۷ کیلومتر، ۸۹ هزار نفر جمعیت دارد، گفت: فوریت‌های پزشکی این شهرستان، با برخورداری از چهار پایگاه اورژانس پیش‌بیمارستانی و ۲۰ نفر پرسنل به صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به شهروندان است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.