در اولین جلسه کمیته قرآن، مساجد و تشکل های اسلامی ستاد دهه فجر شهرستان مصوب شد؛

از ۲۲ مدرسه برتر شهرستان تقدیر می شود

در اولین جلسه کمیته قرآن، مساجد و تشکل های اسلامی ستاد دهه فجر برخوار مصوب شد که با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، طلاب به روستاها و مدارس به منظور سخنرانی و انجام برنامه ریزی اعزام شوند، همچنین به ۲۲ مدرسه که از نظر عملکرد کمی و کیفی برتر باشند، جوایزی اهدا شود.

به گزارش چشم برخوار، اولین جلسه کمیته قرآن، مساجد و تشکل های اسلامی ستاد دهه فجر شهرستان برخوار با حضور حجت الاسلام و المسلمین مرتضوی رئیس اداره تبلیغات اسلامی برخوار، نماینده فرمانداری، شهرداری، اوقاف، اداره ارشاد، مرتضی داوری مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مسئلو ستاد دهه فجر برخوار و اکبر فتاحی مسوول شورای هیات مذهبی شهرستان در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برخوار برگزار شد.

در این جلسه روسا و نمایندگان هر کدام نظرات و پیشنهادات خود را به منظور هر چه باشکوه تر برگزار شدن و گرامیداشت دهه فجر ارائه کردند و با رأی و نظر آنان تصمیماتی اتخاذ و مقرر شد همه امامزادگان و بقاع متبرکه در شب ۲۲ بهمن بانک الله اکبر از بلندگوها پخش کنند، اداره تبلیغات اسلامی کلیپ نواهای انقلاب و دستاوردها را برای پخش در مساجد تهیه و توزیع کند، همچنین مقرر شد جلسه ماهیانه طلاب در منزل آیت ا.. ناصری با دستور کار دهه فجر برگزار شود.

از دیگر مصوبات این جلسه این یود که با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، طلاب به روستاها و مدارس به منظور سخنرانی و انجام برنامه ریزی اعزام شوند، همچنین به ۲۲ مدرسه که از نظر عملکرد کمی و کیفی برتر باشند، جوایزی اهدا شود.

photo_2017-01-02_11-05-38دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.