موافقت با استعفای شهردار دولت آباد قطعی نیست/ فرمانداری: ممانعت از کار شهردار، غیر قانونی است

روز گذشته طی صورت جلسه ای که با امضای پنج نفر از اعضای شورا تنظیم شد، حکم استعفای شهردار دولت آباد به تصویب شورای اسلامی شهر دولت آباد رسید اما به دلیل مخدوش بودن یکی از امضاها، استانداری اصفهان و فرمانداری شهرستان با تایید استعفای اطهری فر شهردار دولت آباد مخالفت کردند.

به گزارش چشم برخوار، روز گذشته طی صورت جلسه ای که با امضای پنج نفر از اعضای شورا تنظیم شد، حکم استعفای شهردار دولت آباد به تصویب شورای اسلامی شهر دولت آباد رسید اما به دلیل مخدوش بودن یکی از امضاها، استانداری اصفهان و فرمانداری شهرستان با تایید استعفای اطهری فر شهردار دولت آباد مخالفت کردند.

با این شرایط طبق قانون لازم است مجدداً جلسه شورای اسلامی شهر دولت آباد با حضور پنج نفر از اعضا تشکیل و استعفای شهردار به رأی گذاشته شود.

در این جلسه که محسن کمالی، اعظم طغیانی و ابوالفضل داوری حضور نداشتند، علی فتاحی به عنوان مخالف و محمود کثیری، محمد کمالی و محمود معینی موافق استعفای شهردار دولت آباد بوده اند.

فرمانداری برخوار در این خصوص طی نامه ای خطاب به اعضای شورای اسلامی دولت آباد اعلام کرد: در حال حاضر تا بررسی اعلام نظر فرمانداری از از هرگونه اقدامی مبنی بر جلوگیری از کار شهردار خودداری شود.

101

این خبر امروز در حالی در رسانه های مختلف بومی و استانی منتشر شد که  از رأی اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد برای موافقت با استعفای شهردار دولت آباد حکایت داشت.

رئیس شورای شهر دولت آباد در گفت و گو با دو هفته نامه طلوع برخوار در خصوص علت موافقت با استعفای شهردار، اظهار کرده است: اعضای شورای شهر به منظور برگرداندن آرامش به شهر و جلوگیری از برخی تنش ها، با اکثریت آرا، استعفای علیرضا اطهری فر را قبول و مسعود قربانی را به عنوان سرپرست شهرداری دولت آباد معرفی کردند.
محمد کمالی در ادامه افزود: اعضای شورای شهر همیشه مدافع حقوق مردم بوده و هستند و تنش هایی که طی یکسال گذشته به دلیل اختلافات بین شهرداری و اعضای شورای شهر به وجود آمده و صدای آن به گوش همه نیز رسیده است این ادعا را ثابت می کند و در این میان برخی از اعضای شورای شهر به جای تامل با حاضر نشدن در جلسات، تصمیم گیری را برای دیگر اعضا مشکل می کردند اما با این وجود روز گذشته علی رغم حضور نداشتن دو تن از اعضای شورای شهر استعفای شهردار با اکثریت آرا مورد پذیرش قرار گرفت.
وی در خصوص معرفی شهردار جدید اذعان کرد: یک گزینه به عنوان شهردار جدید دولت آباد به استانداری پیشنهاد شده است که در چند روز آینده در صورت تأیید استانداری اصفهان، این فرد به عنوان شهردار جدید دولت آباد به مردم معرفی خواهد شد.

یک عضو شورای شهر دولت آباد نیز در حاشیه‌ جلسه‌ امروز شورای اسلامی شهر دولت‌آباد در جمع خبرنگاران که با موضوع موافقت یا مخالفت با استعفای شهردار دولت‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: سرانجام امروز اعضای شورای شهر دولت‌آباد برخوار با اکثریت آراء با استعفای هفته گذشته علیرضا اطهری‌فر شهردار این شهر موافقت کردند.

محمود معینی کربکندی با تقدیر و تشکر از فعالیت‌های شهردار افزود: یکی از دلایل اختلاف شورای شهر دولت آباد با شهردار در حوزه مدیریتی بوده؛ چراکه اطهری‌فر برای آبادانی و توسعه شهر دولت‌آباد برخوار هیچ‌گونه درآمد پایداری نتوانست ایجاد کند.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون اعضای شورای شهر دولت‌آباد از طریق استانداری اصفهان در صدد معرفی سرپرست برای شهرداری دولت‌آباد تا انتخاب شهردار جدید این شهر هستند.

انتهای پیام/

ادامه دارد…


12 دیدگاه برای “موافقت با استعفای شهردار دولت آباد قطعی نیست/ فرمانداری: ممانعت از کار شهردار، غیر قانونی است
  1. یه سلامی هم عرض کنیم خدمت آقای ناشناس که اینقدر سنگ خویش وقوم شوراشا به سینه میزنه واز شهردار وآقایان شورا بد گویی میکنه بله بایدم بد بگه چون خیلی از کارایی که این اقا وخویش وقوم شوراش میکردند را شهردار نمیذاره آقای ناشناس که با رشوه گیری تو دوره های قبل تو شهرداری حالا واسه خودت تو منطقه صنعتی سوله داری میسازی اخرش که چی آقای ناشناس این دوره آخره دوره شورایی خویش و قومت هستش مگه دیگه تو خواب شورا بشه وشما هم دیگه نمیتونی تعداد سوله هاتا زیاد کنی.

  2. باسلام خدمت همه عزیزان باید به استحضاراون دوست گرامی که میگه چه منفعتی بالاترازاون که علی فتاحی یک منبت کاره وشده رییس اصناف به عرض اون دوستمون برسانم که علی فتاح قبل ازشوراشدن حدود ۶ساله رییس اصنافه پس اطهری فر منفعتی براش نداشته ثانیا من میخوام ببینم یک منبت کارشده رییس اصناف ازنظرشمااشکال داره
    ثالثا تااونجایی که من ازعلی فتاحی اطلاعات دارم ایشون دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس ودانشجوی دکترا میباشد ودرکل۲۴ شهرستان استان ازتمامی روسای اتاق اصناف استان مدرک تحصیلی اش بالاتره رابعا ایشون یک ادم بسیار توانمند دراتاق اصناف ایران شماباید به امثال علی فتاحی توشهرتون افتخار کنید درشورای شهر هم تااونجای که من خبر دارم یک ادم بی حاشیه ای بوده وهم مخالفان شهردار قبولش دارن هم موافقان شهردار پس لطفا اگه ازکسی خوشتون نمیاد غرض ورزی شخصی نکنید درضمن منبت کاری یک هنره ومادولت ابادی ها باید بهش افتخارکنیم وهمه جای ایران دولت اباد رابه منبتش میشناسن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.