رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان:

قاتل دختر ۱۵ ساله در حومه اصفهان دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: جسد دختر بچه ۱۵ ساله که از اهالی حومه شهر اصفهان بود، در نزدیکی محل سکونت وی کشف شد و قاتل ۲۵ ساله این دختر بچه دستگیر شد.

به گزارش چشم برخوار، به نقل از پایگاه خبری پلیس، ستار خسروی اظهار کرد: ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح روز گذشته ۱۴ دی ماه پدر و مادری از اهالی حومه شهر اصفهان به کلانتری محل مراجعه و از مفقودی دختر ۱۵ ساله خود خبر دادند که بلافاصله تحقیقات تخصصی مأموران و کارآگاهان پلیس آگاهی جهت یافتن این دختر نوجوان آغاز شد.

وی افزود: سرانجام با جستجوهای صورت گرفته در ساعت ۱۴ بعدازظهر جسد دختر در حالی که براثر خفگی به قتل رسیده بود در حاشیه محل سکونت وی کشف شد که بلافاصله با اطلاع از این موضوع تحقیقات برای شناسایی قاتل یا قاتلین در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: مأموران در جریان تحقیقات با به دست آوردن سرنخ‌هایی از قاتل توانستند کمتر از ۶ ساعت پس از وقوع حادثه این فرد که جوانی ۲۵ ساله از اهالی محل سکونت دختر و دارای سه فقره سابقه کیفری بود را در حال فرار از منزلش دستگیر کنند.

خسروی عنوان کرد: پس از دستگیری متهم تحقیقات از وی در حضور بازپرس ویژه قتل انجام گرفت که درنهایت وی به قتل دختر نوجوان اعتراف و عنوان کرد که او را به زور به محل کشف جسد کشانده و سپس به قتل رسانده است.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات جهت کشف ابعاد این پرونده و علت و انگیزه‌های وقوع قتل توسط قاتل در دست بررسی است.

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.