فرمانده انتظامی برخوار:

۱۰ میلیارد اموال مسروقه از باند ۸ نفره سارقان در برخوار کشف شد

سرهنگ صادقی ارزش اموال مسروقه کشف‌شده از این باند را نزدیک به ۱۰ میلیارد ریال تخمین زد و گفت: متهمان تاکنون به ۱۱ فقره سرقت اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند اما تحقیقات برای کشف ابعاد دیگری از فعالیت‌های مجرمانه این باند در شهرستان‌های استان و یا استان‌های دیگر کشور همچنان ادامه دارد.

به گزار چشم برخوار، فرمانده انتظامی شهرستان برخوار اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت ترانس برق از کارگاه‌های صنعتی در سطح شهرستان، موضوع با اولویت در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت و با انجام اقدامات تخصصی برای کارآگاهان محرز شد که باندی حرفه‌ای در پشت پرده این سرقت‌ها قرار دارد.

سرهنگ علی صادقی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد این باند با شناسایی سوژه‌های خود که عمدتاً کارگاه‌ها، مرغداری‌های متروکه و ترانس‌های نزدیک چاه‌های کشاورزی بودند اقدام به سرقت نموده و در صورت وجود نگهبان، اقدام بستن دست و پای آن‌ها نموده و پس از سرقت لوازم موجود در کارگاه با تخریب ترانس‌های برق، مس‌های موجود در آن را سرقت و از محل متواری می‌شدند.

وی گفت: در ادامه تحقیقات کارآگاهان دریافتند این افراد با تغییر مکان، سرقت‌های خود را در محدوده شهرهای اصفهان، شاهین‌شهر، برخوار و اردستان انجام می‌دادند.

این مقام انتظامی آخرین اقدام تبهکارانه این باند را سرقت قریب به ۲ تن اتصالات راه‌آهن اعلام کرد و اظهار داشت: با هوشیاری و اقدام سریع و به‌موقع مأموران متهمان حین انتقال این محموله به محاصره پلیس درآمده و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: با اعترافات صورت گرفته مخفیگاه سارقان که کارگاه چوبی در حومه شهر اصفهان بود شناسایی و در بازرسی از آن اموال مسروقه از قبیل یخچال، ال سی دی، کولر، گوشی موبایل و کابل مسی کشف شد.

سرهنگ صادقی ارزش اموال مسروقه کشف‌شده از این باند را نزدیک به ۱۰ میلیارد ریال تخمین زد و گفت: متهمان تاکنون به ۱۱ فقره سرقت اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند اما تحقیقات برای کشف ابعاد دیگری از فعالیت‌های مجرمانه این باند در شهرستان‌های استان و یا استان‌های دیگر کشور همچنان ادامه دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.