مسؤول سیاسی بسیج دانشجویی برخوار:

رئیس‌جمهور مسیر محاکمه برادرش را هموار کند/واحد فساد برخی مسؤولان هزار میلیارد تومان شده است

مسؤول سیاسی بسیج دانشجویی شهرستان برخوار گفت: انتظار مردم از رئیس‌جمهور این است که مسیر محاکمه برادرش را هموار کند و در راه رسیدگى به اتهامات او سنگ اندازى نکند.

 به گزارش چشم برخوار، سبحان مهرافشان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، با اشاره به حقوق‌های نجومی مدیران دولتی اظهار کرد: این روزها مردم ایران خواستار پیگیرى محاکمه مسؤولانی هستند که فساد مالى دارند و به نحوى از اعتماد مردم به خودشان سوءاستفاده می‌کنند.

وی افزود: در حال حاضر واحد اختلاس در بین برخی مسؤولان کشور هزار میلیارد تومان شده است و برخى از مسؤولان در حال توجیه این فسادها هستند که گناه این عمل از خود فساد بیشتر است چرا که روز به روز اعتماد مردم را نسبت به نظام کمتر می‌کنند.

مسؤول سیاسی بسیج دانشجویی برخوار بیان کرد: در یک نظام اسلامى که براى رفع تبعیض‌ها به وجود آمده نباید سعى و تلاش مسؤولان براى پنهان کردن تبعیض‌ها باشد و باید همواره تلاش کنند تا عدالت در میان مردم رعایت شود.

وی با اشاره به صحبت‌های اخیر در رابطه با اتهام به برادر رئیس‌جمهور افزود: این روزها جسته و گریخته مسائلى درباره برادر رئیس‌جمهور بیان می‌شود که نشان از فساد مالى وی در چند سال اخیر دارد و انتظار مردم از رئیس‌جمهور این است که مسیر محاکمه برادرش را هموار کند و در راه رسیدگى به اتهامات او سنگ اندازى نکند.

مهرافشان گفت: محاکمه حسین فریدون این روزها به یک مطالبه عمومى تبدیل شده و دستگاه قضا باید ایشان را براى اتهامات و رانت خواری‌هایی که داشته‌اند احضار کند.

وی تصریح کرد: امیدوارم رئیس‌جمهور این شفاف سازى که از حقوق شهروندى مردم و از بدیهی‌ترین اصول حکومت دینى هم هست را از برادر خود شروع کند.

انتهای پیام/


دیدگاه برای “رئیس‌جمهور مسیر محاکمه برادرش را هموار کند/واحد فساد برخی مسؤولان هزار میلیارد تومان شده است
  1. خسته نباشی دلاور خداقوت پهلوان قحط الرجالی توکشور بجائی رسیده همه خوابند بجز ایشون خوب شدگفتی وگرنه پیداش نمیکردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.