در جلسه فرماندار با اعضای شورای شهر دولت آباد چه گذشت؟

استعفای شهردار دولت آباد تا فردا تعیین تکلیف می شود/ اختلافات با شهردار بوی منفعت طلبی می دهد

فرماندار برخوار در جلسه بررسی استعفای شهردار دولت آباد که روز گذشته برگزار شد، گفت: اعضای شورا ظرف ۴۸ ساعت آینده تشکیل جلسه بدهند و ابقا یا استعفای شهردار و یا انتخاب شهردار جدید را به شور گذاشته و نتیجه صورت جلسه را به فرمانداری اعلام کنند.

به گزارش چشم برخوار، روز سه شنبه (۱۴ دیماه ۹۵) طی صورت جلسه ای که با امضای اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد تنظیم شد، حکم استعفای شهردار دولت آباد به تصویب شورای اسلامی شهر دولت آباد رسید اما به دلیل مخدوش بودن یکی از امضاها، استانداری اصفهان و فرمانداری شهرستان برخوار با تایید استعفای اطهری فر شهردار دولت آباد مخالفت کردند.

به همین منظور و برای بررسی موضوع استعفای شهردار دولت آباد توسط فرمانداری، بعد از ظهر دیروز (دوشنبه، ۱۹ دیماه ۹۵)، جلسه ای با حضور تاجمیری فرماندار برخوار و اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
در این جلسه ابتدا موافقان و مخالفان استعفای شهردار دولت آباد به ارائه مستندات و دلایل خود پرداختند.
تاجمیری پس از استماع صحبت های طرفین گفت: اعضای شورا ظرف ۴۸ ساعت آینده تشکیل جلسه بدهند و ابقا یا استعفای شهردار و یا انتخاب شهردار جدید را به شور گذاشته و نتیجه صورت جلسه را به فرمانداری اعلام کنند.
محمد کمالی و محمود معینی رئیس و عضو شورای شهر دولت آباد ضمن واکنش به سخنان فرماندار، اظهار کردند: جلسه شورا در هفته گذشته با حضور قانونی اعضا تشکیل شده و نیازی به برگزاری مجدد جلسه شورای اسلامی شهر نیست و تکلیف استعفای شهردار دولت آباد مشخص شده است.
فرماندار برخوار در پاسخ به موافقان استعفای شهردار دولت آباد، اظهار کرد: جلسه مذکور مورد تایید فرمانداری برخوار و استانداری اصفهان نبوده و در صورت برگزار نکردن جلسه شورای اسلامی شهر دولت آباد، کمیته تطبیق رای صادر خواهد کرد و اعتراضات به کارشناسان استانداری ارجاع خواهد شد.

img_6402
تا زمانی که تکلیف تخلفات شهردار مشخص نشود هرگونه اظهارنظر و قضاوت اشتباه است

نایب رئیس شورای اسلامی شهر دولت آباد در گفتگو با خبرنگار چشم برخوار عنوان کرد: بنده به اجبار اعضای شورا در جلسه روز سه شنبه هفته گذشته شرکت کرده بودم.
محسن کمالی افزود: معمولا جلسات شورای اسلامی شهر دولت آباد، روزهای شنبه و در صورت لغو، یک شنبه ها ساعت پنج بعد از ظهر برگزار می شد اما این جلسه بدون ارسال دعوت نامه به اعضا و به صورت پیامکی در روز دوشنبه ساعت دو بعد از ظهر هماهنگ شد در صورتی که طبق قانون باید در جلسات عادی مطرح می شد.
این عضو شورای شهر در رابطه با جزییات جلسه استعفای شهردار دولت آباد در هفته گذشته افزود: در روز سه شنبه ۱۴ دیماه، تعدادی از اعضای شورای شهر ساعت ۱۴ جلسه تشکیل داده بودند و صورت جلسه ای تنظیم کرده و برای رسمیت داشتن و اعتبار مصوبات، ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه بعد از ظهر همان روز به مدرسه سعدی که بنده در آن جاحضور داشتم، آمدند و بنده را به اجبار به دفتر شورا آوردند و با تحت فشار قرار دادن من و پیشنهاد شهردار شدن، بنده را مجبور به امضای موافقت استعفای شهردار کردند اما من امضا نکردم و دست نوشته خود را به نشانه اعتراض مخدوش کردم.
کمالی با اشاره به اینکه من صورت جلسه ای که در آن شرکت نکرده ام را امضا نمی کنم و قبول ندارم، خاطرنشان کرد: در همان روز نیز من امضا نکردم و فقط نوشتم مخالف استعفای شهردار هستم و این جمله را خط زدم.

img_9467
نایب رئیس شورای شهر دولت آباد خاطرنشان کرد: جلسه استعفای شهردار دولت آباد یک جلسه صوری و ترفندی برای قرار دادن بنده در عمل انجام شده بود.
وی در ادامه ضمن نقد عملکرد اعضای شورای شهر دولت آباد تاکید کرد: اختلافات اعضای شورا با شهردار منطقی نیست و بوی منفعت طلبی و تعصب های بی مورد می دهد.
عضو شورای اسلامی شهر دولت آباد در رابطه با ۲۲ مورد تخلف شهردار دولت آباد – که در ۱۵ آبان ماه سال جاری به استانداری ارسال شده است – عنوان کرد: تا زمانی که تکلیف تخلفات شهردار توسط اداره تخلفات استانداری مشخص نشود هرگونه اظهارنظر و قضاوت اشتباه است.

انتهای پیام/ ط

موافقت با استعفای شهردار دولت آباد قطعی نیست/ فرمانداری: ممانعت از کار شهردار، غیر قانونی است


5 دیدگاه برای “استعفای شهردار دولت آباد تا فردا تعیین تکلیف می شود/ اختلافات با شهردار بوی منفعت طلبی می دهد
 1. سلام.
  به آقای کمالی بفرمایید خط خوردن امضای شما هم،بومی منفعت طلبی میده.
  خجالت بکش تو که توان گرفتن یک تصمیم کوچیک رو نداری چطور اسم خودت رو گذاشتی شورا.
  فارغ از اینکه استعفا پذیرفته می شود یا نه باید عرض کنم که آقای کمالی مرتکب جرم خیانت در امانت شدند و به امانت شورا خیانت کردند.

  • سلام
   اگه خصومت شخصی دارید باکسی اینجا نیاید دیدگاه بنویسید اگه درست بخونید میبینید یه مشت ادم سود جو با ترفتد این کار را انجام دادن و باز مردونگی کرده واقعیت را گفته و دست این سودجویان را باز کرده اقای ناشناس شما جرات داشتی اسمت را میزدی..

 2. برادر ان من مگر میشود ی نفر از کسی چیزی بخواهد مگر میشود اگر دوست نداشته باشد قبول دار شود نه برادر محسن کمالی ما بوی از شهردار شدن به گوشش خورده بود که میخاهن شهردارش کن بدجور تمه گرفته بوده اش ولی غافل از اون جا که استانداری فرد را برای باید تایید کند .برادر محسن کمالی ما برادر ابوالفضل داوری .علی فتاحی .خانم طغیانی چطور تخلفاتی که شده میگویید باید هیت تخلفات نظر بدهد .برادر ابوالفضل تو که میگوی من ۳سال میگفتم این شهردار بدرد ما نیخورد اعضا شورا ما توجه نکردند حالا من تلافی میکنم وبی تفاوت در این موضوع میشوم این یک حرف کذب است مگر برای جبهه گیری یا تلافی شما شورا شده اید که این طور تصمیم میگیریید .شما خودتان را باخانم طغیانی وعلی فتاحی جدا کنید .خانم طغیانی چه منفعتی بهتر از این فرزندش مشغول بکار در شهرداری شده باشد .علی فتاحی چه منفعتی که علی فتاحی فتاحی منبت کار بوده حالا شده است ریس اصناف .بیایید برای خدا کار کنید اطهری فعالیت داشته ولی کار ریشه ای در شهر چه انجام داده .کار ریشه ایش این بوده که کارمندان شهرداری کارامد نیستند و نیرو از اصفهان بیاورد .برادران شورا چند ماه دیگر انتخابات است حواستان باشد روز دراز است …

 3. مطلع از اشک تمساح ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ در ۴:۵۳ ب.ظ - پاسخ

  دوست عزیز خصومت شخصی در کار نیست.
  بحث واقعیتی مهم تر از اینهاست.
  اینکه فرد چه نظری دارد مهم نیست.
  اینکه فرد تحت تاثیر چه جریاناتی نظر میدهد مهم هست.
  در ضمن شما هم جرات بیان نامتون رو نداشتید.
  هر وقت شما اسم خودتون رو ذکر کردید به دیگران بگید که اسمشون رو ذکر کنند.

 4. با سلام اینجانب شورای محترم شهر را به هم دلی وهمفکری جهت خدمت به شهر دعوت میکنم واز آنهامیخواهم دست از تفرقه بردارند ودر این مدت باقیماند به فکر آبادانی شهر باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.