کسب عنوان برتر سازمان حمل و نقل جمعی برخوار در اولین نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل کشور

سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان برخوار در اولین نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل کشور با رویکرد اقتصاد مقاومتی، رتبه اول را به دست آورد.

به گزارش چشم برخوار، سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان برخوار توانست در اولین نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل کشور با رویکرد اقتصاد مقاومتی، رتبه اول را کسب کند.

رییس سازمان حمل و نقل عمومی شهرستان برخوار در این خصوص به خبرنگار چشم برخوار گفت: سازمان حمل و نقل عمومی شهرستان برخوار توانست برای اولین بار در کشور کولر آبی سلولزی ویژه اتوبوس را طراحی کند که همین امر موجب شد عنوان رتبه برتر را کسب کند.

محمدعلی تبریزیان افزود: کولرهای آبی در یکی از شرکت های حمل و نقل عمومی استفاده می شده است که کارشناسان پس از بررسی ها توانستند ضمن برطرف کردن معایب این نوع کولر، با اعمال تغییراتی آن را بر روی اتوبوس های بدون کولر شهرستان نصب کنند و طبق نظرسنجی هایی که از مردم در رابطه با نصب این نوع کولرها داشتیم، رضایتمندی شهروندان در این رابطه بسیار خوب ارزیابی شده است.

تبریزیان افزود: ویژگی این کولر ها قیمت مناسب ۳۵ میلیون ریالی،‌ تولید ۱۰۰ درصد ایرانی، کاهش مصرف روزانه ۴۰ لیتر سوخت و گازوئیل و فشار نیاوردن بر موتور اتوبوس است که با توجه به اینکه هر کولر گازی هزینه ای افزون بر ۳۰۰ میلیون ریال نیاز داشت و روزانه بیش از ۴۰ لیتر گازوئیل مصرف می کرد و تامین اعتبار خرید و مصرف انرژی آن از توان رانندگان خارج بود،کولرهای سلولزی طراحی شد.

photo_2017-01-09_18-16-22

photo_2016-09-29_23-56-15دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.