روزنامه رسالت نوشت

حاجی‌دلیگانی: توجه به مشکلات اقتصادی از اهداف جبهه مردمی نیروهای انقلاب است

به گزارش چشم برخوار، نماینده مردم برخوار و شاهین‌شهر در مجلس گفت: توجه به مشکلات اقتصادی از اهداف جبهه مردمی نیروهای انقلاب است.حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره به شکل‌گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: این جبهه به دنبال این است که حضور مردم در صحنه مدیریتی…

به گزارش چشم برخوار، نماینده مردم برخوار و شاهین‌شهر در مجلس گفت: توجه به مشکلات اقتصادی از اهداف جبهه مردمی نیروهای انقلاب است.حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره به شکل‌گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: این جبهه به دنبال این است که حضور مردم در صحنه مدیریتی کشور را افزایش دهد.
وی با تاکید بر اینکه جناح‌ها و دسته‌بندی‌هایی که تاکنون در کشور وجود داشته خاصیت خود را از دست داده و رنگ باخته‌اند، گفت: جناح بندی‌های فعلی در شرایط کنونی پاسخگوی نیازهای روز کشور نیستند.
وی با بیان اینکه لازم بود طرح نویی مبتنی بر واقعیات کشور بر انداخته شود، تصریح کرد: تمامی مباحثی که در این جبهه دنبال می‌شود، مبتنی بر نیازهای روز مردم سازماندهی می‌شود.
حاجی‌دلیگانی با اشاره به اهداف این جبهه، گفت: رسیدگی به مشکلات اقتصادی و معیشتی و همچنین توجه به مسائل و معضلات فرهنگی و اجتماعی از جمله اهداف این جبهه است.
وی ادامه داد: ابزار رسیدن به هدفهای جبهه این است که مسئولیت اجرایی کشور را در سال ۹۶ را به شخصی بسپاریم که دغدغه اصلیش حل مشکلات اقتصادی و سپس حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی مردم باشد.


دیدگاه برای “حاجی‌دلیگانی: توجه به مشکلات اقتصادی از اهداف جبهه مردمی نیروهای انقلاب است
  1. این هم یک فریب جدید است این اقا پاک فراموش کرده چیکاره است بگو برای مردم دو شهرستان چه کردی؟البته تخصص و سواد که نباشد همین است ایشان یک نظامی کوچک بوده وهست نه اقتصاددان وسیاسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.