رئیس شورای شهر دولت‌آباد:

شهردار سابق دولت‌آباد ۱۶میلیارد تومان بدهی از خود بر جای گذاشت

کمالی گفت: شهردار سابق دولت آباد، شهرداری دولت‌آباد را با ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تحویل گرفت این در حالی است که امروز ۱۶ میلیارد تومان بدهی از خود بر جای گذاشته است.

به گزارش چشم برخوار، رئیس شورای شهر دولت‌آباد برخوار گفت: اطهری فر شهرداری دولت‌آباد را با ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تحویل گرفت، در حالی که امروز ۱۶ میلیارد تومان بدهی از خود بر جای گذاشته است.

IMG_1882
رئیس شورای شهر دولت‌آباد برخوار عصر امروز در گفت‌وگو با چشم برخوار با اشاره به پذیرش استعفای چند هفته گذشته علیرضا اطهری فر شهردار سابق شهر دولت‌آباد اظهار کرد: اطهری فر در زمان آغاز فعالیت خود، شهرداری دولت‌آباد را با ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تحویل گرفت این در حالی است که امروز نزدیک به ۱۶ میلیارد تومان بدهی از خود برجای گذاشته و حتی یک‌ریالی در حساب شهرداری دولت‌آباد وجود ندارد.

محمد کمالی با بیان اینکه مسؤول امور مالی شهرداری دولت‌آباد برخوار امروز با حضور در شورای اسلامی این شهر اطلاعات دقیق این بدهی‌ها را در اختیار اعضاء شورا قرار داد، افزود: شهردار سابق دولت‌آباد با وجود این همه بدهی که از خود بر جای گذاشته است تنها یک فقره چک از بدهکاران به شهرداری دولت‌آباد به مبلغ ۵۷۶ میلیون تومان به ارث گذاشته که آن‌هم قرار است شهریورماه سال آینده نقد شود.

این مسئول ادامه داد: شهرداری دولت‌آباد هم‌اکنون ۴۰۰ میلیون تومان به سازمان بیمه، ۲۰۰ میلیون تومان به اداره برق، ۴۰۰ میلیون تومان به اداره دارایی، ۸۰۰ میلیون تومان به اداره کارپردازی بدهکار است.

کمالی در ادامه با مطرح کردن شکایت علیه شهردار سابق دولت‌آباد، گفت: این موضوع در حال سیر مراحل قانونی است.

سئوالی که اینجا مطرح است این است که آیا شورای اسلامی شهر دولت آباد در به وجود آمدن این بدهی نقشی نداشته است؟ آیا شورای شهر نباید بر عملکرد شهردار نظارت بیشتری می کرده است؟ چرا هم اکنون بعد از استعفای شهردار باید این مساله مطرح و مورد پیگیری قرار بگیرد؟ آیا اعضای شورا اخیرا از این موضوع مطلع شده اند؟! و…

انتهای پیام/


28 دیدگاه برای “شهردار سابق دولت‌آباد ۱۶میلیارد تومان بدهی از خود بر جای گذاشت
  1. قابل توجه مردم عزیز و فهیم این شهر بویژه خیانت کارانی همچون …و…. که با حمایت های … خود از …….. و جریان کثیف اصلاح طلبی ایشان برای مقاصد شوم و کثیف خود از ایشان دفاع کردن و به شهر خیانت بزرگ نمودن
    طبق اعلان تعدادی از اعضای شورای شهر ابعاد گسترده مفاسد…. ، پرداخت های غیر قانونی ایشان به تعدادی از اعضای شورا تا چند هفته آینده رسانه ای خواهد شد

  2. برای رضای خدا ای معتمدین وبزرگان شهر بیایید این دوره از چند کاندید اصلح دعوت کنید وبه مردم معرفی نمایید تا انشاالله دوره آینده شاهد این گنده کاریا نباشیم

  3. شهر دولت اباد هیچ وقت پیشرفت نمی کنه /به امید اینکه روزی کسی دلش به حال مردم بی سواد وکشاورزودامدار و شهید داده بسوزد واین مردم بی گناه را از دست زمین خواران وریاست طلبان بی سود نجات دهد.برید سری به شاهین شهر بزنید از نظر ابادانی ورشد /ببینید بوجه چقدر دارد /چقدر درامد دارد/حالا دولت اباد وبوجه های ان؟واقعا مردم بی گناه چکار کنند از دست این بی جا کاری های بعضی افراد ؟یه کم به اخرت خود فکر کنید ؟اخرش سرای ابدیس /حق مردم بی سواد وکشاورز وپیر وسالخورده را از بین نبرید.جواب امام زمانتون چی دارید که بدید؟

  4. واقعا چپ وراست فکرکردن یک فکراحمقانه است خجالت بکشیداین اختلاف را انجمن حجته خون به دل امام گذاشتند راه اندازی شده مواظب همه حرف ونظراتی باشید چه کسانی انقلاب کردن چه کسانی شهید شدند چه کسانی بعد جنگ دق کردند وامروز صفره آمده شده چه کسانی ریس شدن حاکم شهرشدند وگروهحزب الله خانه نشین اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.