فرماندار برخوار تاکید کرد؛

لزوم نظارت بیشتر بهداشت و درمان و محیط زیست بر استفاده از پساب در موارد مجاز

فرماندار برخوار در جلسه رسیدگی به نحوه استفاده از پساب تصفیه خانه شمال اصفهان، خواستار نظارت بیشتر بهداشت و درمان و محیط زیست در زمینه عدم استفاده از پساب در موارد غیر مجاز و تخلیه لجن حاصله در محل های تعیین شده، شد.

به گزارش چشم برخوار، جلسه رسیدگی به نحوه استفاده از پساب تصفیه خانه شمال اصفهان در بخش های مجاز شهرستان برخوار با حضور نمایندگان دستگاه های استانی و مسئولان نظام صنفی کشاورزی شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل شد.
در این جلسه ضمن بررسی سوابق استفاده و تخصیص های انجام شده از پساب فاضلاب برای بیابان زدایی بخش های مجاز کشاورزی و فضای شهرداری ها، بر ضرورت تکمیل فرآیند تصفیه توسط شرکت آب و فاضلاب به روش های ممکن از جمله گند زدایی و فیلتراسیون تأکید و مقرر شد شرکت آب و فاضلاب استان برنامه اجرایی و چشم انداز کاری خود را در این راستا اعلام کند، همچنین استفاده از ظرفیت و مشارکت های بخش کشاورزی شهرستان در دستور کار قرار گیرد.
اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان برخوار در ادامه با اشاره به استفاده منابع طبیعی از پساب در امر بیابان زدایی به میزان ۲۰۰ لیتر با همکاری کشاورزان شهرستان خواستار نظارت بیشتر بهداشت و درمان و محیط زیست در زمینه عدم استفاده از پساب در موارد غیر مجاز و تخلیه لجن حاصله در محل های تعیین شده، شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.