روبان افتتاحیه جشنواره جابربن حیان در آموزشگاه ایثار دستگرد قیچی شد+ تصاویر

همزمان با دهه مبارک فجر جشنواره جابربن حیان مدارس ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان برخوار در آموزشگاه استثنایی ایثار شهر دستگرد افتتاح شد.

به گزارش چشم برخوار، همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر جشنواره جابربن حیان مدارس ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان برخوار در آموزشگاه استثنایی ایثار شهر دستگرد افتتاح شد.

در این طرح بیش از ۵۰ آموزشگاه ابتدایی شرکت کرده که ۹۵ طرح به مرحله شهرستان راه پیدا کردند. جشنواره جابربن حیان یک رقابت سالم و هیجان انگیز علمی بین دانش آموزان دوره ابتدایی است که طی آن پروژه های علمی دانش آموزان در قالب نمایشگاه های علمی ارائه و داوری می شود.

این جشنواره تا عمق خانواده ها پیش رفته و همسویی خانواده، معلم و مدرسه در طرح جابر و تعامل سازنده آنان باعث شده است تا دانش آموز یاد بگیرد که تصمیم گیری کند، برنامه ریزی و همفکری کند و با اعتماد به نفس مهارت های زندگی را بیاموزد و آن را به مرحله عملی برساند.


همچنین نمایشگاه کتاب دهه فجر با ۶ هزار عنوان کتاب در موضوعات مختلف (با ۳۰ درصد تخفیف) به همت فرهنگسرای کتاب شهرداری دولت آباد در تالار شهرداری راه اندازی شد.

علاقه مندان برای بازدید تا ۳۰ بهمن ماه فرصت دارند همه روزه از ساعت هشت صبح الی هشت شب به تالار شهرداری دولت آباد مراجعه کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.