قدردانی مسئول شورای هماهنگی برخوار از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

رئیس شورای هماهنگی شهرستان برخوار، از مردم غیور و انقلابی شهرستان برخوار به خاطر حضور مجدانه و گسترده شان در راهپیمایی مردمی یوم الله ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان برخوار در گفتگو با خبرنگار  چشم برخوار از مردم غیور و انقلابی شهرستان برخوار به خاطر حضور مجدانه و گسترده شان در راهپیمایی مردمی یوم الله ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کرد.

مرتضی داوری گفت: حمایت همه‌جانبه مردم و لحظه‌شناسی هوشمندانه آنان برای حضور در صحنه‌های انقلاب به‌ویژه راهپیمایی عزت‌آفرین یوم‌الله ۲۲ بهمن که با خلق حماسه‌ای دیگر به صحنه انقلاب طراوت و تازگی و به رگ‌های آن خونی تازه و به پیکر نظام اسلامی جانی دوباره بخشید، بزرگ ترین نعمت الهی است که باید ضمن شکرگزاری از درگاه حضرت حق، تمامی مسئولان با خدمتگزاری صادقانه سپاسگزار این همه شور و شعور وصف‌ناپذیر و درایت و بصیرت ملت فهیم و قهرمان باشند.

وی افزود: مردم شریف، فهیم و شهید پرور شهرستان برخوار در شهر های دولت آباد، دستگرد، خورزوق، حبیب آباد، سین، کمشچه و روستاهای شهرستان؛ حضور پرشورتان ارمغان‌آور غرور و سربلندی بود و نمایش «انقلابی‌گری» مردم بصیر و شجاع، حضور چشمگیری که هراس و وحشت پایان‌ناپذیر را بر کاخ‌های سفید و سیاه نظام پلید «سلطه» و «صهیونیسم» ایجاد کرد.

داوری گفت: جلوه استحکام و اقتدار بر گرفته از سرشت «فاطمی» و «علوی» مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، ضمن پاسخگویی به یاوه‌گویی دشمنان، امیدبخش سر برآوردن قطب «امت اسلامی» در «هندسه نوین قدرت» برای ملت‌های مسلمان و ستمدیده ی جهان بود.

مسئول ستاد دهه فجر شهرستان برخوار ادامه داد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه ی فجر انقلاب اسلامی ضمن احساس افتخار و سربلندی از خلق این حماسه عظیم که نشانه شور و شعور مردم غیور و غیرتمند در پاسداشت ارزش‌های والای انقلاب است، نمایش دشمن‌شکنانه عزت و اقتدار امت ولایتمدار را به پیشگاه مقام معظم رهبری و تمامی ایرانیان عزیز در سراسر جهان تبریک گفته و از ایستادگی و مقاومت همه خالقان این حماسه ی شکوهمند قدردانی می‌ کند.

این مسئول در ادامه از اصحاب رسانه‌ها، جراید، مطبوعات و خبرگزاری‌ شهرستان ‌برخوار تشکر و عنوان کرد: با انعکاس مناسب راهپیمایی بزرگ یوم‌الله ۲۲ بهمن توسط رسانه های شهرستان، طراوت و شادابی و عظمت این حماسه ملی و حضور گسترده یاوران همیشه در صحنه انقلاب در جای جای شهرستان برخوار به تصویر کشیده شده و خرسندی شیفتگان انقلاب اسلامی را موجب شد.
انتهای پیام/


3 دیدگاه برای “قدردانی مسئول شورای هماهنگی برخوار از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.