ملت ایران می داند این واژه پردازی ها مانند برجام داخلی، آشتی ملی و… چیزی جز کاربرد انتخاباتی ندارد و آنچه این ملت انتظار دارند کار و تلاش و کوشش و خدمت مسوولان با روحیه انقلابی و جهادی و ایستادگی در مقابل استکبار جهانی، باز هم با تفکر و رویکرد انقلابی است.

چشم برخوار  – حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا محمدی*/ تیتر اول صفحات همه روزنامه های اصلاح طلب و وابسته به دولت در روز شنبه 23 بهمن ماه جاری، «آشتی ملی» بود!!! اما این سوال به ذهن تداعی می شود که آیا ملت با هم قهر هستند؟ و اگر قهر هستند چرا روز 22 بهمن همه پا به پای هم دست در دست هم، در کنار هم و با یک هدف و یک شعار در صحنه بودند؟!!
پس مسلما ملت با هم قهر نیستند، بنا بر این منظور از آشتی ملی چیست؟ و در یک روز به این مهمی و در یک مراسم به این عظمت و شکوه که چشم دنیا به آن دوخته شده تا صدای واحد ملت را بشنوند – که شنیدند – چه جایی دارد برای به دست آوردن دل محصوران و دلسوزان آن ها از چنین جایگاهی سخن از آشتی ملت با سران فتنه و محصوران به میان آید؟ همان هایی که سال 88 به جای 22 بهمن ملت، 25 بهمن انحرافی ابداع کردند، همان هایی که ملت بعد از گذشت هفت سال، رنجیده خاطر از خیانت آن ها و جنایات پیروان آن ها است.
به راستی کدام آشتی ملی و آشتی با چه کسی؟
آقای رییس جمهور درست است که شما وعده ی رفع حصر داده اید و در آستانه انتخابات جدید در صدد عمل به قول خودتان هستید و کسانی هم تشنه دیدار با محصوران هستند و لحظه شماری می کنند چراکه حیات سیاسی آن ها در گرو همین بازی ها و حاشیه سازی های روزمره سیاسی است، اما ملت ایران در 22 بهمن علاوه بر شعار «مرگ بر آمریکا»؛ شعار «مرگ بر منافق و فتنه گر» هم که معادل همان شعار مرگ بر آمریکاست سر می دادند.

بنا بر این جا دارد با ملت انقلابی همراه شوید و دست از حمایت و باج دادن به این عناصر غیر انقلابی و واداده و وابسته بردارید و بیش از این خود و جایگاه خود را هزینه این عناصر منزوی و معدوم سیاسی نکنید.

هم اکنون شایسته است برای امید به نتیجه انتخابات آینده اگر چه فرصتی نمانده اما در همین 100 روز باقی مانده به تحقق وعده های 100 روزه تان به مردم بیندیشید و گامی در راستای امیدوارتر کردن مردم به کارآمدی نظام و انقلاب اسلامی و حضور حداکثری آن ها پای صندوق های رای بردارید؛ چرا که این ملت انقلابی می داند این حاشیه سازی ها و واژه پردازی ها مانند برجام داخلی، آشتی ملی و… چیزی جز کاربرد انتخاباتی ندارد.

آنچه این ملت انتظار دارند کار و تلاش و کوشش و خدمت مسوولان با روحیه انقلابی و جهادی و ایستادگی در مقابل استکبار جهانی، باز هم با تفکر و رویکرد انقلابی است.

*کارشناس و تحلیل گر مسائل سیاسی

انتهای پیام/