حاجی دلیگانی خبر داد

حذف ماده مربوط به ارائه گزارش از دارایی‌های مسئولان از سوی قوه قضائیه

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه مجلس از حذف ماده ۱۳۵ برنامه ششم در مورد ارائه گزارش قوه قضائیه از اموال و دارایی‌های مسئولان به مجلس شورای اسلامی در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش چشم برخوار، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم برخوار و شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه در جلسه امروز، گفت: به دنبال ایراد شورای نگهبان به ماده ۱۳۵ برنامه ششم توسعه،‌ این ماده در جلسه امروز کمیسیون تلفیق برنامه ششم حذف شد.

وی با بیان اینکه شورای نگهبان ماده ۱۳۵ برنامه ششم توسعه را مغایر با اصل ۱۱۲ قانون اساسی دانسته، افزود: بر اساس این ماده، قوه قضائیه باید سالانه گزارشی را از اموال و دارایی‌های مسئولان تهیه و به مجلس شورای اسلامی ارائه کند.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه مجلس اظهار داشت: بر اساس این ماده هریک از مسئولان که از ارائه گزارش اموال و دارایی‌های خود به قوه قضائیه استنکاف ورزند،‌ مستوجب برخورد و تعیین مجازات خواهند بود.

انتهای پیام/

فارس


دیدگاه برای “حذف ماده مربوط به ارائه گزارش از دارایی‌های مسئولان از سوی قوه قضائیه
  1. شیخ غلامرضا مصباحی مقدم که نماینده نیست همه ی خبرهاتون دلواپسانه و من دراوردی است یدفعه بگید حاجی شد رهبر و خلاصمون کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.