طی مراسمی اسکندری، مدیر امور برق شهرستان برخوار شد

طی مراسمی از خدمات مهندس مجید مشفقی مدیر سابق امور برق برخوار تقدیر و مهندس اسکندری به عنوان مدیر جدید شهرستان معرفی شد.

به گزارش چشم برخوار، جلسه تکریم و معارفه مدیر امور برق شهرستان برخوار با حضور مهندس علاقه مندان مدیر عامل شرکت توزیع برق استان، فرماندار شهرستان و تعدادی از مسئولین و کارکنان امور برق شهرستان برگزار شد.
فرماندار شهرستان برخوار در این جلسه با گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام فاطمیه به جایگاه صنعت تولید برق و توزیع آن در زندگی امروز اشاره و با یادآوری خدمت زیربنایی ادیسون مخترع برق به جهان بشریت از وی تجلیل کرد.
اسفندیار تاجمیری با اشاره به سوابق و سیر پیشرفت های حاصل شده در بخش های اداری تولید و توزیع برق کشور در سال های اخیر و افزایش تقاضا و نرخ رشد مصرف اظهار کرد: فعالیت های خوبی در بخش های افزایش ظرفیت، بهبود شبکه های انتقال و توزیع و بهینه سازی زیر ساخت ها، تلاش برای کسب استاندارد های ملی و بین المللی و استفاده از ظرفیت و سرمایه گذاری بخش خصوصی توسط متولیان امور صورت گرفته است.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت و جایگاه زیربنایی صنعت برق، گفت: با بهره برداری از ۷ هزار مگاوات تولید برق جدید در دوره کاری این دولت، امروز به رتبه اول منطقه و چهاردهم دنیا رسیده ایم.
نماینده دولت در برخوار با تجلیل از تلاش های صورت گرفته در حوزه توزیع برق شهرستان از جمله بهبود زیر ساخت ها، اصلاح شبکه های فشار ضعیف و متوسط، تعویض و نصب چراغ های روشنایی، خدمات توسعه ای و کاهش خاموشی ها و … به موقعیت جغرافیایی ارتباطی و فعالیت تعداد قابل توجهی از واحد های صنعتی و تولیدی اشاره کرد و خواستار تقویت امکانات و رفع نیازها در حوزه توزیع برق شد و آمادگی مدیریت شهرستان را برای حمایت لازم در این زمینه اعلام کرد.
در پایان این مراسم از خدمات مهندس مجید مشفقی مدیر سابق امور برق شهرستان تجلیل و مهندس اسکندری به عنوان مدیر جدید شهرستان معرفی شد.

انتهای پیام/ فرمانداریدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.