ابراهیم زاده رئیس اداره حفاظت محیط زیست برخوار شد

طی مراسمی، سیدمنصور ابراهیم زاده رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان برخوار شد.

به گزارش چشم برخوار، مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان برخوار با حضور معاونین اداره کل در دفتر فرماندار برگزار شد.

فرماندار شهرستان برخوار در این جلسه با اشاره به جایگاه و اثرگذاری اداری و اجتماعی فعالیت های محیط زیست و ارتباط آن با خدمات اجتماعی و حفاظت از محیط زیست انسانی و طبیعی خواستار تقویت امکانات و حمایت لازم از اداره ذیربط شد و آمادگی مدیریت شهرستان را برای مساعدت در این زمینه اعلام کرد.

اسفندیار تاجمیری با اشاره به موقعیت جغرافیایی و ارتباطی شهرستان از جمله همجواری با مراکز آلاینده اصفهان بزرگ و تبیین برخی از شاخص ها از جمله میانگین فاصله، ارتفاع از سطح دریا، قرار داشتن در شعاع ۵۰ کیلومتری و… خواستار بازنگری در میزان تخصیص عوارض آلایندگی مربوط به این واحدها شد.

وی اظهار کرد: با توجه به مستندات موجود و شرایط خاص درآمدی شهرداری های شهرستان و جمعیت ۹۰ درصدی ساکن در شهرهای تابعه، متناسب و عادلانه کردن تخصیص این نوع اعتبار می تواند در بهبود توسعه، ایجاد توازن منطقه ای و افزایش رضایتمندی در شهروندان مؤثر باشد.

طی این جلسه از خدمات رضا محمدی تجلیل و سید منصور ابراهیم زاده به عنوان رئیس جدید اداره حفاظت محیط زیست شهرستان برخوار منصوب شد.

انتهای پیام/ فرمانداریدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.