دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور دولت آباد و دانشگاه آزاد دولت آباد راهی مناطق عملیاتی جنوب شدند.

به گزارش چشم برخوار، جانشین خواهر حوزه بسیج دانشجویی شهید حاج علی قوچانی دانشگاه پیام نور دولت آباد از اعزام دانشجویان دختر این دانشگاه به اردوی راهیان نور خبر داد.

خانم خاتمی با اعلام این خبر افزود: زائران کربلای ایران شنبه ۲۱ اسفندماه ۱۳۹۵به طرف مناطق عملیاتی جنوب کشور رهسپار شدند.
وی خاطرنشان کرد: تعداد ۴۰ نفر از خواهران با بدرقه ی مسئول امور فرهنگی،مسئول امور اداری دانشگاه، مسئول بسیج دانشجویی برخوار، حجت الاسلام و المسلمین وحید معینی مسئول حلقه صالحین دانشگاه های برخوار و حجت الاسلام و المسلین علی معینی روحانی دانشگاه عازم سفر شدند.
محمد معینی مسئول بسیج دانشجویی حوزه شهید حاج علی قوچانی دانشگاه پیام نور دولت آباد اعزام برادران را نیز همزمان با دانشکده علوم قرانی دولت آباد اعلام کرد.

اعزام کاروان دانشجویی راهیان نور دانشگاه آزاد دولت آباد به مناطق عملیاتی جنوب

دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با بدرقه اعضای هیات رئیسه دانشگاه عازم زیارت مناطق عملیاتی جنوب شدند.

سید محمد کاظمی رئیس دانشگاه آزاد دولت آباد در مراسم بدرقه دانشجویان دختر دانشگاه برای بازدید و زیارت از مناطق عملیاتی دو کوهه، فکه، اروند، خرمشهر، شلمچه، طلائیه، هویزه، ضمن تشکر از دانشجویان بسیجی خواهر و برادر که برای ثبت نام این اردوی معنوی تلاش کردند، این نکته را یادآور شد که این سفری است خاص که با بقیه مسافرت های شما متفاوت است و می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

جانباز و راوی دفاع مقدس با اشاره به عنایت خاص شهدا و دست پر برگشتن از این سفر گفت: مادر شهیدی را می‌شناسم که فرزندش در سال 1364 تاکنون از مفقودین جنگ است و هنوز بعد از حدود 35 سال هر روز صبح درب منزل را آب و جارو می زند و امیدوار است که خبری از فرزندش آورده شود.

سید مرتضی موسوی با اشاره به فداکاری ها و رشادت های رزمندگان در دفاع حق علیه باطل افزود: تنها در عملیات کربلای 5 در سه راهی شهادت در یک نقطه 800 نفر از پیکر پاک شهدای ما را در تفحص ها پیدا کردند.

وی با اشاره به مشکلات و سختی های فراوان رزمندگان در عملیات های مختلف در دوران جنگ تحمیلی افزود: شهید بزرگوار حجت الاسلام عبدالله میثمی برای درگیری های منطقه طلائیه گفته بود، هرکس در طلائیه ایستاد، اگر در کربلا هم بود می‌ایستاد.

موسوی با آرزوی سفری پر از معنویت برای دانشجویان تصریح کرد: امیدوارم شایسته آن باشیم که خداوند توفیق شناخت راه شهدا و پیروی از اهداف آنها را به ما عنایت فرماید و حضرت احدیت بهترین مرگ را که همان شهادت در راه اوست نصیب ما بگرداند.

انتهای پیام/