وبسایت خبری چشم برخوار در راستای اطلاع رسانی دقیق و هوشمندانه براساس ایده ی هر شهروند – یک خبرنگار در نظر دارد از بین علاقه مندان به حوزه خبرنگاری نسبت به جذب خبرنگار افتخاری با شرایط ذیل اقدام نماید.

پایگاه خبری اطلاع رسانی چشم برخوار در راستای اطلاع رسانی دقیق و هوشمندانه براساس ایده ی هر شهروند – یک خبرنگار در نظر دارد از بین علاقه مندان به حوزه خبرنگاری نسبت به جذب خبرنگار افتخاری با شرایط ذیل اقدام نماید:

۱- متقاضیان می بایستی مشخصات خود از قبیل نام، نام خانوادگی، آدرس، پست الکترونیکی و شماره تماس، فایل عکس ۴*۳ و فایل تصویر شناسنامه خود را به آدرس info@cheshmeborkhar.ir ارسال کنید تا پس از بررسی تماس گرفته شود ودر مراحل نهایی تکمیل فرم جذب انجام خواهد شد.

۲- متقاضیان پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی نسبت به تهیه خبر بر اساس سیاستهای اعلام شده پایگاه خبری چشم برخوار و همچنین ارسال خبر از طریق ایمیل اقدام خواهند نمود .
۳- پس از اتمام دوره سه ماه فعالیت برای کلیه شرکت کنندگان به تفکیک سرویس های خبری صدور کارت خبرنگار افتخاری برای تهیه خبر صادر و همچنین دسترسی لازم به پرتال خبری برای ارسال خبر از بستر اینترنت میسر خواهد شد.
۴-جذب خبرنگار افتخاری هیچ گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای پایگاه خبری چشم برخوار در برنداشته اما در صورت نیاز به جذب خبرنگار ثابت یا حق التحریر داشته باشد خبرنگاران افتخاری فعال در اولویت خواهند بود.
۵-همه ساله خبرنگاران افتخاری برتر در حوزه های مختلف طی مراسمی با حضور مدیران مربوطه مورد تقدیر و تشویق قرار خواهند گرفت.

6- عضویت برای کلیه علاقمندان آزاد است و شرایط سنی شامل این ثبت نام نمی شود.

۶- خبرنگارانی که در این پایگاه خبری عضو شوند پس از فعالیت به آنان مدرک سابقه فعالیت خبرنگاری اهدا خواهد شد و می توانند بعد از ۶ ماه برای بیمه تامین اجتماعی خبرنگاران اقدام کنند.

گفتنی است وبسایت خبری چشم برخوار در شهر دولت آباد، حبیب آباد، شاپور آباد، کمشچه، دستگرد، سین، خورزوق، زمان آباد نرمی، کربکند و لودریچه خبرنگار فعال می پذیرد.

کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09137893572 تماس حاصل فرمائید