امام جمعه دولت آباد:

دشمنی عربستان و آمریکا با ایران، به خاطر قدرت جمهوری اسلامی است

محمودآبادی گفت: اگر ما می بینیم که عربستان با رژیم صهیونیستی و آمریکا ائتلاف تشکیل می دهند که علیه جمهوری اسلامی کار کنند به خاطر قدرتی است که جمهوری اسلامی پیدا کرده است.

به گزارش چشم برخوار، امام جمعه دولت آباد در خطبه دوم نماز جمعه این هفته دولت آباد، گفت: مروری بر یک سال گذشته کشور، گواه این است که قدرت جمهوری اسلامی زیادتر شده و دشمنان نتوانسته اند نقشه های خود را در مورد ایران پیاده کنند.
حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی به موضوع امنیت اشاره کرد و افزود: نه تنها در داخل کشور ناامنی نداریم بلکه امنیت برخی از مناطق کشورهای مقاومت را هم ما تامین می کنیم.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان در لبنان مناطق شیعه نشین بیروت را بمب گذاری می کردند، اما مدتی است که نتوانسته اند به این اقدامات ناپسند خود ادامه دهند که همه این موفقیت ها به برکت امنیتی است که از جمهوری اسلامی صادر شده است؛ همانطورکه در عراق، شهرهای کربلا، نجف، کاظمین وسامرا به خاطر اقدامات جمهوری اسلامی امنیت دارد.
محمودآبادی وجود امنیت امروز کشور را مرهون زحمات نیروهای اطلاعات، سپاه، ارتش و نیروی انتظامی دانست و عنوان کرد: تصور ما این است که دشمن آرام نشسته است در صورتی که این چنین نیست اما نیروی نظام اسلامی مانع از موفقیت دشمنان می شود.
امام جمعه دولت آباد در ادامه با بیان اینکه قدرت منطقه ای مقاومت در لبنان، سوریه، عراق و یمن به حد بسیار خوبی رسیده است، خاطرنشان کرد: خدمتی که عربستان به انسجام انصار الله در یمن کرد هیچ کشور دیگری انجام نداد؛ همانطور که یکی از فرماندهان نظامی اذعان می کرد: اگر ما تلاش می کردیم که انصار الله را قدرتمند کنیم به اندازه ای که عربستان با دشمنی خود آنها را منسجم کرد ما نمی توانستیم.

وی گفت: ما نیروی دلسوز در دیگر کشور های منطقه هم داریم که آن ها در مواقع حساس به کمک ما می آیند، بنا بر این اگر ما می بینیم که عربستان با رژیم صهیونیستی و آمریکا ائتلاف تشکیل می دهند که علیه جمهوری اسلامی کار کنند به خاطر قدرتی است که جمهوری اسلامی پیدا کرده است.
امام جمعه دولت آباد افزود: متأسفانه ما در بحث های اقتصادی و فرهنگی آسیب پذیر هستیم، همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند: «تهدید نظامی بهانه است می خواهند ما را غافل کنند، جنگ اصلی، فرهنگی و اقتصادی است، ما در این دو عرصه باید تلاش و کوشش داشته باشیم، هر کس در حد توان خود، نگذارد دشمن در این دو عرصه پیروز شود».
مسئول قرارگاه فرهنگی شهرستان برخوار در ادامه ضمن عرض تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها، روز زن و روز مادر و همچنین روز تولد امام خمینی (ره)، عنوان کرد: حضرت زهرا (س) در بیستم جمادی الثانی سال پنجم بعثت به دنیا آمدند و حضرت خدیجه ماند مادر حضرت مریم نذر کرد که این فرزند در خدمت مسجد و دین بماند، همانطور که مادر مریم نذر کرده بود که فرزندش آزاده بماند.
وی ادامه داد: وقتی حضرت خدیجه نذر کرد که خدایا من بهتر از مادر مریم هستم، این فرزند من را محور قرار بده، فرشته وحی بر پیامبر (ص) نازل شد و فرمود: ای محمد به خدیجه بگو آزاد کردن قبل از مالکیت معنا ندارد، این فرزند برگزیده را به من واگذار؛ او که مادر امامان است و من او را از آتش آزاد کرده ام که این موضوع هم یکی دیگر از جلوه های عظمت حضرت زهرا (س) است.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.