جاده ای که چشمش به آسفالت جدید سفید شد

جاده دولت آباد – حبیب آباد تصادف دیگری را رقم زد

شب گذشته دو نفر موتور سیکلت به دلیل نامناسب بودن آسفالت جاده دولت آباد – حبیب آباد و وجود چاله ها و دست اندازها در این خیابان دچار سانحه شدند.

به گزارش چشم برخوار، قصه تکراری جاده دولت آباد – حبیب آباد باز با تصادف تکرار شد و دامن دو نفر را گرفت.

شب گذشته راکب و سرنشین یک موتور سیکلت، به دلیل نامناسب بودن آسفالت جاده دولت آباد – حبیب آباد و وجود چاله ها و دست اندازها در این خیابان دچار سانحه شدند و به دلیل شدت حادثه، جراحات سنگینی بر آن ها وارد شد.

این قصه تلخ پرتکرار در حالی اتفاق افتاد که بارها و بارها جان انسان ها در آن به بازی گرفته شده است و بسیاری از افراد جان خود را در این مسیر از دست داده اند.

آن چه از ظواهر جاده استنباط می شود این است که آسفالت پهن شده بر روی آن، عمری طولانی دارد و گویی قدمتی به قدمت پیشینه شهر به خود گرفته و رنگ و بوی کهنگی و سودای جدید نو شدن دارد.

اگر اندکی تامل کنیم و مقصر واقعی را در این حادثه و حوادث مشابه دنبال کنیم متوجه خواهیم شد که شهرداری دولت آباد،شاپورآباد و حبیب آباد با گذشت سال ها از وجود مشکلات این جاده نسبت به آسفالت مجدد و رفع مشکلات این خیابان کوتاهی کرده اند.

طبق گفته ی شهروندان محسن آبادی این خیابان اکثر اوقات فاقد روشنایی و نور کافی است و به دلیل آسفالت نامناسب، حوادث و تصادفات زیادی در آن اتفاق افتاده است.

انتظار می رود این قبیل مشکلاتی که نمود بارزی دارند و هر کس از کودک و بزرگ، عام و خاص، شهروند و مسئول به راحتی توانایی تشخیص آن را دارند، در زمان خود و زودتر از زمانی که اسباب نارضایتی و ناراحتی را فراهم کند، پیگیری و بررسی شود.

بنابراین از شهرداری ها تقاضا می شود نسبت به بهبود آسفالت و راه های مواصلاتی بین شهرها اقدامات مؤثر و کارشناسانه ای داشته باشند تا در آینده شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم و دامنه خطرات جانی و مالی و تصادفات شهروندانمان به حداقل ممکن برسد.

IMG_2233 [khabarma.ir] IMG_2234 [khabarma.ir] IMG_2235 [khabarma.ir] IMG_2236 [khabarma.ir] IMG_2238 [khabarma.ir] IMG_2241 [khabarma.ir]

انتهای پیام/


9 دیدگاه برای “جاده دولت آباد – حبیب آباد تصادف دیگری را رقم زد
  1. واقعا کسی هست که مسئولیت این جاده را بر عهده بگیره؟
    یا همه فعلا درگیر انتخاباتند و بعدش هم بیخیال…

  2. وای بر اعضای شوراهای این شهرها و روستاهای این مسیر و بخشداری حباد که فقط یاد گرفته اند که وقتی به مسئولین رسیدند فقط و فقط ازیکدیگر تشکربکنند تا تاییدیه بگیرند و با این تخمرغ دوزرده کردنشون می خانند دوباره رای هم بیارند اینا نماینده دولت شده اندتا دردهن مردم را ببندند نه اینکه برا مردم کار بکنند

  3. سلام انشالله سال سال سلامتی باشه قسمتی جاده بعدازمحسن اباد بسیار تاریک واسفالت خرابی دارد خاکی کنار اسفالت هم خراب شیب تندی داردکه شاید چپ شدن خودروی برادر خانم بنده هم به این موضوع هم ربط پیدا میکنه که باعث فوت ی جوان ۲۸ساله شد خواهش میکنم امسال کمی به این جاده ها برسین تشکر جعفری علی ابادی

  4. تا جیبشون پر نشه کاری به آسفالت شدن خیابونا ندارن وتا دهن مردم را آسفالت نکنن از آسفالت خیابون خبری نیست.

  5. سلام .کی ما میخواهیم شعورو فرهنگ پیدا کنیم ؟ این جاده خیلی کشته داده و خیلی تصادف متاسفانه …مگه چقدر خرجش؟ یه مشت بی فکر از خدا بی خبر اون بالا نشستن به فکر پر کردن جیب خودشونن ایشالله که خودشون تو این جاده تصادف بکنند تا به فکر بیفتن

  6. دعوا نکنید خود مسئولان بهتر میدونن کی باید انجام بشه مگه شماها متخصصیبن
    اکشته های این جاده هنوز به حد نصاب نرسیده مطمن باشید مسئولان بصورت آنلاین رصد میکنن به محض رسیدن به حد نصاب سریعا اقدام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.