مسئول روابط عمومی شهرداری دولت آباد:

نامگذاری کوچه های خیابان جانبازان از یک ماه آینده/مشکلات مسکن مهر دولت آباد در اولویت شهرداری

کیانی گفت: حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری دولت آباد در صدد ساخت و نامگذاری تابلو برای کوچه های منتهی به خیابان جانبازان است که با توجه به حساسیت و دقت بالایی که برای این موضوع نیاز است، در یک ماه آینده برای ساخت و نصب تابلوها اقدام می شود.

به گزارش چشم برخوار، یکی از شهروندان دولت آباد به نمایندگی از سایرشهروندان با ارسال پیامی از وجود یک مشکل در خیابان جانبازان خبر داده و گفته بود: بنده حدود سه سال است که ساکن مجموعه تفکیکی واقع در خیابان جانبازان دولت آباد هستم که هم اکنون بعد از گذشت سه سال کوچه ها بی نام و نشان و منازل هم فاقد پلاک هستند.

این شهروند خاطرنشان کرده بود: به دلیل اینکه این کوچه ها فاقد نام هستند هنگام دادن آدرس به دیگران به مشکل بر می خوریم که از مسئولان ذیربط خواستاریم هر چه سریع تر به این موضوع رسیدگی کنند.

علی کیانی مسئول روابط عمومی شهرداری دولت آباد در پاسخ به این شهروندان اظهار کرد: حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری دولت آباد در صدد ساخت و نامگذاری تابلو برای کوچه های منتهی به خیابان جانبازان است که با توجه به حساسیت و دقت بالایی که برای این موضوع نیاز است، در یک ماه آینده برای ساخت و نصب تابلوها اقدام می شود.

علی کیانی: رسیدگی به موضوع سگ های ولگرد در مسکن مهر دولت آباد، در اولویت کاری شهرداری دولت آباد

ساکنان مسکن مهر دولت آباد نیز طی آخرین اعتراض خود و درخواست انتشار مشکلات این شهرک، به چشم برخوار گفتند: شب ها صدای سگ های ولگرد در این منطقه آرامش و آسایش را از ما گرفته است.

این شهروندان ضمن درخواست برای رسیدگی و پیگیری فوری این موضوع، خواستار رسیدگی به مشکلات دیگر این شهرک که تا کنون حل نشده است نیز شدند.

رئیس هیئت مدیره مسکن مهر دولت آباد نیز ضمن تایید اظهارات اخیر ساکنان و درخواست بجا و بحق آن ها، اظهار کرد: به جرات می توان گفت که خواب از چشمان ساکنان مسکن مهر دولت آباد به دلیل صدای زیاد سگ های ولگرد در هنگام شب ها زدوده شده است.

خانم باقری ادامه داد: در جلسات فرمانداری قرار بر این بود که کمیته جمع آوری سگ های ولگرد تشکیل شود اما طبق آنچه از شواهد بر می آید؛ تا کنون این جلسه تشکیل نشده و یا اگر تشکیل شده موارد مصوب در آن به صورت جدی پیگیری نشده است.

وی خاطرنشان کرد: تنها اقدامی که انجام می شود این است که همچنان چند روز یکبار با گذاشتن تله برای سگ های ولگرد اقدام به گرفتن این حیوانات می کنند اما اقدام قطعی و اصولی در این زمینه انجام نشده است.

باقری در پایان گفت: بنده به نمایندگی از ساکنان مسکن مهر دولت آباد از مسئولان ذیربط خواهشمندم قبل از وقوع اتفاق و حادثه ناگواری، به این موضوع رسیدگی و با یک راهکار قطعی و اساسی برای برخورد با این مشکل اقدام کنند.

مسئول روابط عمومی شهرداری دولت آباد در پاسخ به اظهارات ساکنان مسکن مهر دولت آباد نیز عنوان کرد: شهرداری دولت آباد به توجه به حس انسانیت و حفظ حیوانات و مخلوقات خداوند از مهرماه سال ۹۵ به جای کشتار سگ های ولگرد با ساخت قفس زنده گیری، این حیوانات را به صورت زنده جمع آوری و به محیط خارج از شهر انتقال می دهد.

علی کیانی در پایان خاطرنشان کرد: در تلاشیم در ماه های آینده با برنامه ریزی بهتر و کارشناسی تر این معضل را از شهر برطرف کرده و همچنین مسکن مهر در لیست برنامه های در اولویت خواهد بود.

انتهای پیام/


3 دیدگاه برای “نامگذاری کوچه های خیابان جانبازان از یک ماه آینده/مشکلات مسکن مهر دولت آباد در اولویت شهرداری
 1. چندین ماهه قرار تابلو کوچه آیت الله محقق عوض بشه ولی انگار همتی وجود نداره.

  ((علی کیانی: رسیدگی به موضوع سگ های ولگرد در مسکن مهر دولت آباد، در اولویت کاری شهرداری دولت آباد))

  وقتی حقوق آدم ها نادیده گرفته می شود ، وقتی حقوق شهروندی به حقوق یک عده با نفوذ ترجیح داده می شود، وقتی مسئولان در مقابل خواست شهروندان به دروغ و وعده اهای پوچ متوصل می شوند و وقتی دهها سال نامه نگاری ، و حضور خانواده ها در شهرداری و فرمانداری و…… بی اهمیت جلوه می کند و… وقتی انسانیت مردم زیر پا له می شود. به جای حل معضل مشاغل مزاح در سطح شهر به ویژه کوچه آیت الله محقق ،، و وقتی چندین بار طی یکسال نامه نگاری میکنی و با حضور دهها باره در شهرداری برای فقط یک لکه گیری روی شخصیتت پا می گذاری
  آنگاه رسیدگی به سگهای ولگرد می شود اولویت اول شهرداری

 2. چندین ماهه قرار تابلو کوچه آیت الله محقق عوض بشه ولی انگار همتی وجود نداره.

  ((علی کیانی: رسیدگی به موضوع سگ های ولگرد در مسکن مهر دولت آباد، در اولویت کاری شهرداری دولت آباد))

  وقتی حقوق آدم ها نادیده گرفته می شود ، وقتی حقوق شهروندی به حقوق یک عده با نفوذ ترجیح داده می شود، وقتی مسئولان در مقابل خواست شهروندان به دروغ و وعده اهای پوچ متوصل می شوند و وقتی دهها سال نامه نگاری ، و حضور خانواده ها در شهرداری و فرمانداری و…… بی اهمیت جلوه می کند و… وقتی انسانیت مردم زیر پا له می شود. به جای حل معضل مشاغل مزاحم در سطح شهر به ویژه کوچه آیت الله محقق ،، و وقتی چندین بار طی یکسال نامه نگاری میکنی و با حضور دهها باره در شهرداری برای فقط یک لکه گیری روی شخصیتت پا می گذاری
  آنگاه رسیدگی به سگهای ولگرد می شود اولویت اول شهرداری

 3. آقای کیانی از برخی افراد اجازه گرفتی و این حرفها رو زدی یا نه
  مردم بدبختی که به مطالب ایشون گوش میدن یا میخونن
  بروید وسوابق این آقا را بررسی کنید و بدانید و بفهمید که مردم این دیار چقد حقیرند که این فرو و امثال اینها بر ای این شهر تصمیم میگرن و حکومت میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.