آیت الله ناصری: به مردم بگویید در انتخابات شرکت کنند و به سلیقه خودشان کسی را انتخاب کنند که بازوی مقام معظم رهبری باشد.

به گزارش چشم برخوار،  فرزند آیت الله ناصری دولت آبادی به نقل از پدر خود به بیان مطالبی در خصوص اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین شیخ جعفر ناصری گفت: ایام؛ ایام حساسی است و لطفی که حق تعالی به این ملت کرده است، حاصل یک حضور طولانی است، حاصل یک همت در قرون متمادی است از اهل ایمان، چراغی روشن شده و پرچمی برافراشته شده و امنیتی خدای متعال نصیب کرده ملت و کشور ایران کرده است، امنیتی که دشمن به آن اعتراف و اقرار می کند و ادامه این به دست خود مردم است.

وی خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه امری لازم است همانطور که در قرآن آمده است: «اذ قال عیسی بن مریم لبنی اسرائیل من انصاری الی الله»؛ پیغمبر (ص) است اما انصار می خواهد، حضور می خواهد که این معلول یک حضوری است که باید ادامه یابد و باید در صحنه بود.

ناصری ادامه داد: حضرت آیت الله ناصری به صورت کلی اظهار کردند: به مردم بگویید در انتخابات شرکت کنند و به سلیقه خودشان کسی را انتخاب کنند که بازوی مقام معظم رهبری باشد.

فرزند آیت الله ناصری در پایان اظهار امیدواری کرد که شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو باشیم.

 

دانلود فیلم
انتهای پیام/