نماینده برخوار:

مشکلات اقتصادی در اولویت رئیس جمهور منتخب باشد

حاجی دلیگانی با تاکید بر اینکه در سطح ملی کسی که به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شود نباید مردم و وعده ها و قول هایی که داده است را فراموش کند گفت: رئیس جمهور منتخب در طول دوران چهار ساله خود باید همان دغدغه های دوران تبلیغاتی را تا پایان خدمت خود داشته باشد و مردم مستضعف و محروم را فراموش نکند.

نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی با حضور در محل انتخابات مردم زمان آباد در آستان امامزاده ابراهیم علیه السلام به سوالات خبرنگار چشم برخوار پاسخ داد و در خصوص اهمیت حضور مردم در انتخابات امسال، اظهار کرد: اهمیت و ضرورت حضور یکپارچه آحاد مردم در انتخابات امسال امر بدیهی و مهم است.

حسینعلی حاجی دلیگانی ضمن اشاره به کارکردهای حضور حداکثری مردم در انتخابات در عرصه بین المللی و داخلی گفت: حضور حداکثری مردم در سطح بین المللی نمایش اقتدار ملی کشور ما است و بسیاری از توطئه های استکبار جهانی را پیشگیری و خنثی می سازد.

وی در ادامه حضور حداکثری مردم در انتخابات را نشانه وحدت و انسجام جامعه دانست و افزود: حضور آحاد مردم با سلایق سیاسی و تنوع قومیتی و زبانی در پای صندوق های رای نشان دهنده انسجام و وحدت جامعه اسلامی ایران است.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: همه آن هایی که امروز در انتخابات شرکت می کنند و به دعوت ولی امر مسلمین لبیک می گویند، از این حقشان که در قانون اساسی کشور بیان شده است استفاده می کنند.

حاجی دلیگانی یادآور شد: حضور حداکثری مردم از جهت داخلی اهمیت بسیاری دارد چرا که در حالی که یک شور و هیجان سیاسی خوبی را در کشور رقم می زند، حس سهیم بودن در سرنوشت کشور خود را نیز در مردم ایجاد می کند، همچنین باعث قوت بیشتر برای کسانی می شود که رای می آوردند و قرار است مسئولیت جمعیتی را بپذیرند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر اینکه در سطح ملی کسی که به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شود نباید مردم و وعده ها و قول هایی که داده است را فراموش کند گفت: رئیس جمهور منتخب در طول دوران چهار ساله خود باید همان دغدغه های دوران تبلیغاتی را تا پایان خدمت خود داشته باشد و مردم مستضعف و محروم را فراموش نکند.

نماینده مردم برخوار در مجلس ادامه داد: توصیه و سفارش ما به منتخبین مردم در پایان زمان انتخابات امسال، صداقت در گفتار و عمل، امانت داری و سلامت اقتصادی و اعتقادی در مسئولیتی که به دوش آن ها نهاده شده است، خواهد بود.

این مسئول با بیان این که پس از انتخابات برخی دستگاه ها و صاحبان قدرت و ثروت به منتخبین مردم نزدیک می شوند و برای مصالح و منافع خود با آن ها وارد مذاکره و معامله می شوند، اظهار کرد: منتخبین مردم باید در دوران خدمت خود تصمیماتی بگیرند که نفع و مصلحت مردم در آن باشد نه گروه خاص و صاحب قدرت.

حاجی افزود: شکی نیست که اصلی ترین چالش کشور ما در این چند سال اخیر، چالش اقتصادی است و امیدواریم کسی که به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شود مسائل اقتصادی را اولویت خود بداند و برای رفع آن با توجه به ظرفیت هایی که در داخل کشور وجود دارد، اقدامات لازم را انجام دهد.

این نماینده مجلس در ادامه سخنان خود با اشاره به برنامه ششم توسعه و منابع طبیعی کشور، اذعان کرد: در حالی که یک درصد جمعیت دنیا را داریم ولی هفت درصد منابع زیرزمینی و طبیعی در اختیار ما است و این مقدار کمی نیست، به بیان دیگر هفت برابر یک فرد ژاپنی ما می توانیم ثروت داشته باشیم.

حاجی دلیگانی تاکید کرد: مهم این است که مدیر اجرایی کشور بتواند با بسیج امکانات و منابع شرایطی را برای مردم فراهم کند که  این قدر مردم با مشکلات معیشتی و اقتصادی دست و پنجه نرم نکنند و چنان چه این امر محقق شود، توجه مردم به مذهب، سیاست و به نفع ارزش ها بیشتر خواهد شد.

انتهای پیام/


3 دیدگاه برای “مشکلات اقتصادی در اولویت رئیس جمهور منتخب باشد
  1. خسته نباشی اقای نماینده چون ماههاست تلاش کردید مخصوصا این ایام تا حق بع اصلح برسد اگر توهین و تحقیر و حرفهای مثل شما نبود رای دکتر روحانی اینقدر بالا نمیرفت شماها و تتلو دوست جدیدتان زحمت کشیدبد خسته نباشی نماینده خسته نباشی دلواپس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.