فریاد بی صدای ساکنان خیابان شهید رجایی حبیب آباد در گوش مسئولان/ بوی تعفن مردم را خفه کرد

تخریب آسفالت یکی از کوچه های حبیب آباد و بوی تعفن و مشکلات ناشی از آن مدت ها است که داد مردم را در آورده اما تاکنون هیچ اقدامی از طرف مسئولان ذیربط انجام نشده است.

به گزارش چشم برخوار، شهروندان حبیب آبادی با ارسال پیامی، خواستار رسیدگی به یکی از مشکلات خود شدند.

جمعی از ساکنان شهر حبیب آباد به خبرنگار چشم برخوار گفتند: حدود یک سال است که آسفالت و کانیوگذاری کوچه ابوذر شماره ۱۹ خیابان شهید رجایی شهر حبیب آباد تخریب شده و چاله های بزرگی به ابعاد یک متر در یک متر و نیم با عمق ۳۰ سانتیمتر ایجاد شده است که با وجود درخواست های مکرر و چند فقره استشهاد و مراجعه های حضوری به شهرداری و تلفن های مکرر به شهرداری به منظور ترمیم محل مورد نظر، متاسفانه تا کنون هیچ اعتنایی به ما ساکنان نشده است.

این شهروندان ضمن ابراز نارضایتی از نحوه برخورد کارکنان شهرداری با شهروندان، اعلام کردند: ما استشهادیه ای تنظیم کرده و رونوشت آن را به شهردار و شورای شهر حبیب آباد و فرماندار شهرستان ارائه کردیم و فرمانداری شهرستان نیز یک هفته قبل از برگزاری انتخابات پیگیر حل این مشکل شد و در پاسخ شهردار و شورای شهر قول هایی دادند اما همچنان مشکل پابرجا است.

این شهروندان اظهار کردند: در حالی به این مشکل کوچک اما زیانبار رسیدگی نمی شود که پروژه های بزرگی مانند باغ بانوان شهر با هزینه های بالا در حال ساخت است! و در حال حاضر با توجه به این که این محل موجب تجمیع آب و ایجاد بوی تعفن و مشکل هنگام عبور و مرور ساکنان و وسایل نقلیه شده است از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر حبیب آباد خواستاریم هر چه سریع تر به این موضوع رسیدگی کنند.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.