زمان پرداخت سود سهام عدالت اعلام شد

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: با توجه به برگزاری مجامع عمومی شرکتها در تیرماه، باید منتظر بود تا میزان سود شرکتهای تحت پوشش سهام عدالت در سال ۱۳۹۵ مشخص شود. تلاش خواهیم کرد زودتر از نیمه دوم سال ۹۶ سود سهام پرداخت کرد.

به گزارش چشم برخوار، به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ سیدجعفر سبحانی گفت: مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریور ماه فرصت دارند شماره شبای خود را به این سامانه وارد کنند و واریز سود سهام نیز به اوایل نیمه دوم سال موکول شده است.

وی تاکید کرد: حداکثر مشمولان دریافت سود سهام عدالت ۴۷ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر هستند، زیرا از ۴۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفری که در طرح سهام عدالت حضور داشتند، حدود ۲ میلیون نفر را متوفیان تشکیل می دهند که در آینده درباره نحوه واریز سود این دسته از مشمولان اطلاع رسانی می شود.

وی یادآور شد: از آنجا که مجامع عمومی شرکتها تیر ماه برگزار می شود، باید منتظر بود تا میزان سود شرکت های تحت پوشش سهام عدالت در سال ۱۳۹۵ مشخص شود تا بر اساس آن میزان سود هر مشمول مشخص و به شماره حساب اعلام شده واریز شود و بنابراین تلاش خواهیم کرد از نیمه دوم سال ۹۶ سود سهام پرداخت کرد.

دیدگاه برای “زمان پرداخت سود سهام عدالت اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.