پنجمین اردوی جهادی اساتید و دانشجویان دانشگاه سپهر خورزوق در مناطق محروم برخوار

باقری گفت: پنجمین اردوی جهادی کانون اقتصاد مقاومتی بسیج دانشگاه سپهر به مدت ۱۲ روز کاری از ۶ شهریور ماه الی ۱۸ شهریور ماه در روستاهای محروم شهرستان برخوار برگزار خواهد شد.

به گزارش چشم برخوار، مسئول اردوی جهادی دانشگاه سپهر خورزوق در گفتگویی با اشاره به برگزاری پنجمین اردوی جهادی دانشگاه سپهر گفت: پس از نامگذاری سال۱۳۹۶ توسط مقام معظم رهبری با عنوان سال، اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال کانون اقتصاد مقاومتی بسیج دانشگاه سپهر شکل گرفت و پس از آن در حوزه‌های مختلف محرومیت‌زدایی همانند برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم فعالیت می کند.

محمدجواد باقری افزود: پنجمین اردوی جهادی کانون اقتصاد مقاومتی بسیج دانشگاه سپهر به مدت ۱۲ روز کاری از ۶ شهریور ماه الی ۱۸ شهریور ماه در روستاهای محروم شهرستان برخوار برگزار خواهد شد.

باقری خاطرنشان کرد: بالغ بر ۴۰ نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه سپهر در پنجمین اردوی جهادی ثبت نام کردند که به تفکیک ۱۰ نفر آقا و ۳۰ نفر خانم هستند.

این فعال بسیج دانشجویی ادامه داد: این دوره از اردوی جهادی، شامل پنج گروه مختلف شامل بخش‌هایی شامل: گروه عمرانی و هنری، گروه پزشکی و دامپزشکی، گروه کار آفرینی و اقتصادی، گروه کشاورزی و گروه آموزشی و فرهنگی و اقتصاد مقاومتی و… است.

وی اظهار کرد: در این دوره علاوه بر نقاشی دیواری بر روی دیوارهای مدرسه و بازسازی مسجد، به فعالیت‌هایی چون پرورش زنبورداری و جوجه، کشاورزی، تشکیل کارگاه خیاطی و بهداشت دام و طیور و ورزشی پهلوانی و سینما و فیلم هم خواهیم پرداخت.

مسئول اردوی جهادی دانشگاه سپهر خورزوق در پایان ضمن تأکید بر گستردگی و تکثر فعالیت‌های اردوی جهادی دانشگاه سپهر گفت: گروه عمار یاسر دانشگاه سپهر در سال ۹۶ قصد دارد عنوان بهترین گروه جهادی دانشجویی در استان انتخاب شود که این امر به همت جهادگران و لطف خدا محقق می شود.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.