مدیر آموزش و پرورش برخوار خبر داد؛

فعالیت ۳۵ پایگاه برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان برخوار

مدیر آموزش و پرورش برخوار گفت:در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان ۹۶ تعداد ۳۵ پایگاه در سطح شهرستان برخوار فعالیت می کنند.

به گزارش چشم برخوار، مدیر آموزش و پرورش برخوار گفت:در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان ۹۶ تعداد ۳۵ پایگاه در سطح شهرستان برخوار فعالیت می کنند.
علی بابایی افزود:اوقات فراغت دانش آموزان با آموزش های مهارتی غنی سازی می شود و در این راستا برنامه های تابستانی در محور های علمی و پژوهشی ،هنری،سازندگی،مهارت آموزی طراحی شده است‌.
وی تصریح کرد:بر اساس شعار برنامه‌های تابستانی امسال دانش آموزان طرح اوقات فراغت با رویکرد مهارت آموزی اجرا ،و در جهت تربیت اقتصادی و حرفه‌ای دانش آموزان با استفاده از ظرفیت های موجود در دستگاه های مختلف اقدام می شود.
رئیس آموزش و پرورش برخوار با اشاره به اجرای طرح هجرت برای دانش آموزان اظهار کرد:این طرح ،با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان اجرا می‌شوند.

بابایی در ادامه گفت:در طرح هجرت، که دانش آموزان از صبح تا ظهر فعالیت می کنند ؛هدف شاداب سازی مدارس از طریق رنگ ‌آمیزی است.
وی با اشاره به فعالیت مرکز یادگیری محلی در برخوار افزود:در این مرکز کلاس های مختلف آموزشی و هنری برای سواد آموزان برگزار می شود./ ایرنا


دیدگاه برای “فعالیت ۳۵ پایگاه برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان برخوار
  1. باسلام.همواره به این مدیر مشکوک بوده وهستم. جناب بابایی منکر اچرایی شدن ۲۰۳۰ بودند. اگر مطلع نبودند وای به حال دانش اموزان برخواری که مدیرارشد شهرستانشان از اتفاقات به این مهمی بی اطلاعند واگر خبر داشتند وامصیبتا که فردی مغرض و معاند در راس امور به این مهمی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.