بیانیه روز قدس بسیج دانشجویی شهرستان برخوار

بیاینه پایانی راهپیمایی شکوهمند روز قدس شهرستان برخوار ، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان برخوار

به گزارش چشم برخوار، بیاینه پایانی راهپیمایی شکوهمند روز قدس شهرستان برخوار ، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان برخوار:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

جمعه پایانی ماه مبارک رمضان ، که توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی (ره) روز جهانی قدس نام گرفته است ، درحقیقت پایگاه و دژی مستحکم در برابر ظلم پایان نایافتنی مستکبران جهان به رهبری آمریکای جناینکار و رژیم کودک کش صهیونیستی است.

استکبار و در رأس آن آمریکای جنایتکار امروز مستانه فریاد انا ربکم الاعلی سر داده  و فرعون وار همگان را به پیروی بی چون و چرا از خود فرا می خواند.

ایالات متحده که امروز تا مرفق دستش به خون رنگین پوستان کشورش آلوده است و افراد را به صرف سیاه یا سرخ پوست بودنشان به ورطه مرگ می کشاند ، داعیه دار آزادی در بین جامعه جهانی شده و جمهوری اسلامی را متهم به نقض حقوق بشر می نماید. کشوری که خود متهم ردیف اول نسل کشی در کشورهای مستضعف دنیا مثل فلسطین و یمن است. متهم است به سرکوب مردمی که می خواهند خود ، سرنوشت و مقدراتشان را به دست گیرند.

ملت شریف ایران در طول چهل سال گذشته با تمام وجود غیر قابل اعتماد بودن استکبار را درک کرده اند.

آمریکای امروز در بدعهدی و بی وفایی روی نامردان جهان را سفید کرده و با تصویب دوباره تحریم های ضد ایرانی موسوم به مادر تحریم ها ، عملاً توافق برجام را زیر پا گذاشته و به تمامی تعهداتش پشت پا زده است .البته این نکته نباید از نظر پنهان بماند که رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم شهید پرور کشورمان از ابتدا به غرب خوش بین نبودند و بد قولی و عدم وفای به عهد آمریکا در توافق با ایران از ابتدا قابل پیش بینی بود.

از سوی دیگر دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی چه در درون و چه در بیرون از مرز های میهن اسلامی در طول چند هفته گذشته ، با قوت هرچه تمام تر ، در حال رصد و خنثی عملیات های تروریستی و ضد امنیتی هستند. عملیاتی که چه بصورت مستقیم و چه بصورت غیر مستقیم توسط جریان استکبار جهانی و حامیان مرتجع منطقه ای آنان در حال سازماندهی  و حمایت است.

به نظر می رسد کشورهای لیبرال و مستکبر جهان ، بار دیگر ، با هدف قرار دادن نظام اسلامی ، در صدد قطع حمایت های ایران از کشورهای مظلومی مثل فلسطین و یمن و سوریه و عراق به منظور جلوگیری از اسلامیزه شدن این کشور ها در مرحله اول هستند.

آنان با تداوم فشار های خود عملا به دنبال براندازی یا استحاله سیاسی و فرهنگی در درون کشور هستند.

از مسئولین محترم انتظار می رود تا ضمن برخورد با اینگونه فعالیتها از سوی دشمنان ، از انجام هرگونه اقدامی که عملا باعث تضعیف لایه های مقاومت مردمی میگردد جدا خود داری کنند. اقداماتی که هدف اصلی آن استحاله فرهنگی و زیر بنایی در درون کشور است.

در این بین آنچه ضروری می نماید اینست که ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی ، ضمن پیروی هر چه تمام از منویات مقام عظمای ولایت ، حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی )  با هوشیاری هرچه تمام تر در وقایع و رخدادهای پیش رو دشمن را در رسیدن به اهداف شوم و پلید خود ناکام بگذارند.

از سوی دیگر در چند روز گذشته شاهد اقدام قاطع و انقلابی جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به حملات ناجوانمردانه و کور تروریستی در تهران بودیم . پاسخی کوبنده که مصداق کاملی بود بر آیه  ولیجدوا فیکم غلظه. حمله موشکی پاسداران غیورِ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاوی پیام هایی فراگیر است برای کشورهای مستکبر غربی ، کشورهای تروریسم پرور مرتجع منطقه ای و گروهک جنایتکار داعش و ناقل این معناست که تمامی دول متخاصم بدانند جمهوری اسلامی هیچگاه از اهداف خود کوتاه نیامده و بر سر امنیت ملی خود با هیچ قدرت ریز و درشتی مصامحه و معامله نخواهد نمود.

در پایان ما مردم شهرستان برخوار و خصوصا دانشجویان ولایتمدار شهرستان ، ضمن تشکر و قدردانی از تمامی مسئولین ، و پرسنل متعهد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سبب پاسخ کوبنده به تحرکات تروریستی چند روز گذشته و همچنین مردود دانستن هرگونه اقدام تروریستی که سبب تضییع مال و جان مردم بی گناه می گردد ، اعلام می داریم تا پای جان بر سر اهداف و آرمانهای مقدس انقلاب و نظام اسلامی همچون آرمان والای قدس ایستاده ایم و در این مسیر از هیچ تلاش و جانفشانی فروگذار نخواهیم نمود .

اللهم عجل لولیک الفرج

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاتهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.